Společnost BDO oslavila 30 let v České republice

6. února 2022 tomu bylo právě 30 let, kdy byla společnost BDO zapsaná do obchodního rejstříku tehdy ještě Československé federativní republiky.

Od té doby se hodně změnilo, ať už jde o podnikatelské prostředí a trh, o obrovský pokrok například v oblasti technologií a digitalizace, ale i uvnitř samotné společnosti, která se během celé této doby vyvíjela, rostla a spojila své síly s řadou dalších úspěšných firem a odborníků.

To podstatné a důležité si dokázala zachovat a ctít po celou dobu existence a staví na nich i svou budoucnost: jsou to její profesionální hodnoty, lidská tvář a zdravá, otevřená firemní kultura.

Toto výročí je pro nás příležitostí ke vzpomínkám, k zamyšlení nad současností i nad vizí, která nám bude udávat směr do budoucna. 

A není jen o firmě BDO jako takové. Je především o lidech, o klientech a jejich příbězích, které jsou s nimi spojené. A my těmito příběhy žijeme.

Ve spolupráci s redaktory časopisu FORBES jsme pak také postupně během celého roku připravovali FORBES ONLINE SPECIÁL, který představuje 30 inspirativních příběhů našich klientů, kterým jsme tak chtěli poděkovat za spolupráci a důvěru. Tyto příběhy vás budou provázet i v celém dalším roce.

"STROM ŽIVOTA" BDO


Vyrostli jsme na kořenech tvrdé práce svých předchůdců, současných zaměstnanců, klientů a jejich příběhů. Vztahy s našimi klienty a také mezi našimi zaměstnanci uvnitř společnosti stavíme na osobních hodnotách, mezi kterými je pro nás významná DŮVĚRA, TÝMOVÁ PRÁCE a LOAJALITA. Dále pak na profesních hodnotách, jakými je OKAMŽITÉ A PROAKTIVNÍ JEDNÁNÍ, NEKOMPROMISNÍ KVALITA, ZODPOVĚDNOST A SPOLEHLIVOST.

Oslava 30 let BDO v České republice - Setkání s klienty

Na konci října jsme se při příležitosti oslavy výročí 30 let na českém trhu setkali se svými klienty a obchodními partnery v krásných prostorách Pražské křižovatky a společně zde strávili velmi příjemný společenský večer. Přivítali jsme více než 300 významných klientů a oslavili jsme tak společně výročí 30 let působení BDO na českém trhu.

V úvodu večera vystoupili Miroslav Jandečka a Petr Slavíček jejichž rozhovor moderoval Petr Karban, šéfredaktor časopisů Be the Best a Komora vydavatelství COT group. Pozvání přijal a vystopil také Trond-Morten Lindberg, CEO BDO pro EMEA region.


Těší nás, že se podařilo s některými klienty spojit síly a využít jejich služeb právě i na této výjimečné akci. Vynikající catering nám připravil Perfect Catering s.r.o. - Filip Sajler a o technické zajištění akce se postarala společnost AV MEDIA SYSTEMS

O společenský program se pak postaralo kvarteto Harp Rock Můra, Dowis Light Art, duo akrobatů Arte Levite a WineShop.
Všem spolupracujícím společnostem, zúčastněným klientům i dalším účastníkům akce patří obrovské díky za nezapomenutelný zážitek.


Atmosféru celé této akce vám přiblíží video níže. 

Světelná show

Umělecké vystoupení - prezentace BDO "malovaná" světlem:

Oslava 30 let BDO v České republice - Pražská křižovatka

Začátky BDO v kontextu ostatního dění