• Daňové poradenství – kancelář Praha

Daňové poradenství – kancelář Praha

BDO Tax vzniklo s účinností k 1. lednu 2010 strategickým spojením dvou společností, PRK Ecovis s.r.o., jedné z největších tuzemských firem zaměřených na daňové poradenství, a BDO Tax. Toto spojení prohloubilo další růst sítě BDO v České republice a daňoví odborníci těchto dvou společností pokračují v rozvoji daňového poradenství v České republice pod společnou značkou BDO Tax.  

V současné době tak BDO Tax disponuje více než 70 experty působících ve všech oblastech zdanění aplikovatelných v České republice, v v oblasti správy daní a daňových sporů, kteří jsou díky strategickému spojení perfektně připravení poskytnout českým i mezinárodním klientům komplexnější a rozsáhlejší služby s nadprůměrnou mírou přidané hodnoty a k jejich plné spokojenosti. Spojení znalostí a zkušeností odborníků působících ve společnostech BDO v České republice a po celém světě nám umožňuje zvyšovat hodnotu podnikání našich klientů.Náš procesní tým umožní klientovi konstrukci legitimní procesní strategie a faktickou realizaci zákonem přiznaných subjektivních práv.

 

 

BDO Tax a.s., sídlem Muchova 240/6, Dejvice, 160 00 Praha 6, IČO 26420473, společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B vložka 23988

Daňové poradenství – kancelář Praha
Muchova 240/6
16000  Praha
+420 226 223 223
Zobrazit mapu