Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie a jak je odstranit naleznete v PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ ÚDAJŮ.
  • Součást BDO Česká republika
  • Select language: EN CS 

Přichází váš #TIMETOLEAD


Současná situace nás všechny staví před nová a nečekaná rozhodnutí. Strategické uvažování a správná rozhodnutí jsou - více než kdy jindy - zásadní pro to, aby podniky zůstaly odolné a perspektivní.

Jste to vy, majitelé a vrcholní představitelé firem, kdo musí v dnešní náročné době prokázat odolnost a vůdčí schopnosti. Představujeme vám novou platformu TIMETOLEAD s BDO, sérii pravidelných neformálních diskuzí a setkání specialistů BDO a hostů z úspěšných firem v rozhovorech na aktuální témata.

Budeme se spolu s vámi ptát majitelů firem, úspěšných podnikatelů i manažerů.

Přidejte se k zajímavým diskuzím odborníků na témata jako například financování společnosti, úspěšné zvládání krize a nepříznivých situací, využívání dat v řízení firem, generační rozdíly při řízení firem, a mnoho dalších.

Setkání se konají pravidelně prezenčně na různých místech České republiky. Rozhovory si také můžete poslechnout online ve formě podcastu. Seznam plánovaných událostí a také záznamy jednotlivých události naleznete níže.

Rozhovory TIMETOLEAD s BDO

Prvním z pravidelných neformálních setkání specialistů BDO a hostů v rozhovorech TIMETOLEAD s BDO na aktuální témata byl hostem zakladatel Pilulka.cz, Petr Kasa na téma: Úvěry, dluhopisy, burza: jak získat kapitál a dál rozvíjet firmu?


Druhým dílem TIMETOLEAD s BDO je rozhovor s Miroslavem Singerem, hlavním ekonomem Generali CEE Holding, členem NERV a bývalým guvernérem ČNB. Rozhovor proběhne na téma: Pohled na českou ekonomiku očima Miroslava Singera.


Třetím z pravidelných neformálních setkání bylo s Václavem Novákem, nestorem krizového řízení u nás na téma Krize jako příležitost: jak připravit firmu na krizi, jak ji úspěšně přežít a jak identifikovat příležitosti? Už brzy si můžete poslechnout rozhovor i ve formě nového dílu podcastu.


Poslechněte si všechny díly podcastů TIMETOLEAD s BDO na podcastových platformách:

  

  • Mezinárodní série podcastů #TIME TO LEAD

    Poslouchat