POZVÁNKA NA OSLAVU 30 LET BDO

20. října 2022 od 18:30 v Praze

English version of the invitation can be found here.

Již 30 let Vaším partnerem na cestě k úspěchu


BDO letos oslavuje 30 let působení v České republice. Toto výročí je pro nás příležitostí ke vzpomínkám, k zamyšlení nad současností i nad vizí, která nám bude udávat směr do budoucna.

Toto výročí není jen o firmě jako takové. Je především o lidech, o klientech a jejich příbězích, které jsou s nimi spojené. A my těmi příběhy žijeme. Již 30 let jsme Vaším partnerem na cestě k úspěchu.

Za 3 desetiletí se hodně změnilo, ať už jde o podnikatelské prostředí a trh, o obrovský pokrok v oblasti technologií a digitalizace, ale i uvnitř samotné společnosti, která se během celé této doby vyvíjela, rostla a spojila své síly s řadou dalších úspěšných firem a odborníků. To podstatné a důležité si dokázala zachovat a ctít po celou dobu existence a staví na nich i svou budoucnost: jsou to její profesionální hodnoty, lidská tvář a zdravá, otevřená firemní kultura.

ENGLISH VERSION

Přijměte naše pozvání na oslavu 30letého výročí působení BDO v České republice

 

Vážení obchodní partneři,

dovolujeme si Vás pozvat na neformální setkání u příležitosti oslavy výročí 30 let působení BDO v České republice, které se bude konat ve čtvrtek, 20. října 2022 od 18:30 v prostorech Pražské křizovatky - kostela sv. Anny, Staré Město, Praha 1​.

V tomto překrásném prostředí, který propojuje historii se současností, díky citlivé rekonstrukci dle návrhu architekty Evy Jiřičné, Vám představíme dnešní podobu BDO a naše vize do budoucna. Při dobrém jídle, hudbě a sklence budete mít příležitost si společně užít příjemný večer, seznámit se se zajímavými osobnostmi z řad našich klientů a partnerů, sdílet mezi sebou své příběhy, názory a zkušenosti nejen ze světa byznysu.

Připravili jsme pro Vás zajímavý doprovodný program a ve spolupráci s našimi dlouholetými klienty pak kvalitní občerstvení a nezapomenutelnou atmosféru.

Dresscode večera je cocktail attite, nebo-li semiformální dresscode.

Bude nám velkou ctí, pokud naše pozvání přijmete. Svou účast můžete potvrdit prostřednictvím formuláře níže.

 

S přátelským pozdravem

Vedení společnosti BDO a organizační tým

 


Potvrzení účasti

Potvrzení Vaší účasti / Confirmation of your attendance:

Budete se účastnit s doprovodem? / Will you be attending with a +1?:

Opište číslo z obrázku
 Security code

 


 

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nebo změn se neváhejte obrátit na organizační tým akce na [email protected] nebo +420 702 267 140.