Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie a jak je odstranit naleznete v PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ ÚDAJŮ.
Milan Svoboda, Director - Transakční poradenství

Milan Svoboda

Director - Transakční poradenství

+420 241 046 167

vCard

Milan je Directorem v sekci Transakčního poradenství v BDO od roku 2017. Předtím pracoval více než 10 let v transakčním oddělení pro společnost EY, kde měl na starosti poradenství při fúzích, akvizicích a due diligence zejména pro Private Equity fondy a strategické investory. Milan je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze se specializací na podnikovou ekonomiku a finanční management firem. Pracoval na více než 150 projektech v České republice, Slovensku, Německu, Rakousku, Dánsku a řadě balkánských zemí.

Milan se specializuje zejména na due diligence (předinvestiční prověrky), podporu při smlouvách o převodu, služby pro prodávající (vč. M&A) a podílel se na několika oceňovacích a restrukturalizačních projektech. Disponuje zkušenostmi z různých sektorů, primárně nemovitostí, technologií, farmacie, médií, průmyslové výroby a strojírenství.

Milan je také spoluzakladatelem Klubu investorů v České republice (www.klubinvestoru.com).