Advokátní kancelář BDO Legal posiluje svůj tým. Novým partnerem se stal Štěpán Kleček

01.09.2020

Advokátní kancelář BDO Legal posiluje tým právníků. Novým partnerem se stal Štěpán Kleček, zkušený advokát s mezinárodní praxí.

 

Praha, 1. září 2020 – Advokátní kancelář BDO Legal posiluje tým právníků. Novým partnerem se stal Štěpán Kleček, zkušený advokát s mezinárodní praxí.

Nový partner BDO Legal 

Štěpán Kleček se bude zaměřovat především na obchodní právo, M&A a nemovitostní projekty, se kterými má hluboké zkušenosti. Ve své praxi se také věnuje problematice financování.  Štěpán Kleček má více než 14 let praxe a působil v advokátních kancelářích PRK Partners a Rentsch Legal v Praze a absolvoval také odbornou stáž v Evropské investiční bance v Lucembursku. Následně založil svojí vlastní advokátní kancelář, jejíž celý tým se nyní připojuje k BDO Legal. Absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a Fakultu mezinárodních vztahů VŠE v Praze. Hovoří plynně česky a anglicky.

BDO Legal rozšiřuje tým právníků

Spolu se Štěpánem Klečkem posílí tým právníků z BDO Legal také advokátka Pavlína Sabevová, advokátní koncipient Igor Vondrášek, právní stážisté Jakub Krebs a Alžběta Havlovicová. Poradenská společnost BDO otevřela svou advokátní praxi v létě 2020. Ta se zaměřuje především na korporátní právo pro středně velké firmy. Odborníci nabízejí klientům poradenství v oblastech od obchodního práva, M&A, nemovitostního a stavebního práva, přes finanční a daňové právo až po pracovní právo a řešení sporů včetně insolvencí.

 

 

Poznámka pro editory

Poskytování služeb v rámci mezinárodní sítě nezávislých členských firem BDO („síť BDO“) je koordinováno Brussels Worldwide Services BVBA, společností s ručením omezeným zapsanou v Belgii.

 

Každá z BDO International Limited (řídící subjekt sítě BDO), Brussels Worldwide Services BVBA a jednotlivých členských firem jsou samostatnými právnickými osobami a nenesou žádnou odpovědnost za jiné takové právnické osoby a jejich činy nebo opomenutí. Nic v úpravách nebo pravidlech sítě BDO nepředstavuje nebo nenaznačuje vztah s agenturou nebo partnerství mezi společnostmi BDO International Limited, Brussels Worldwide Services BVBA a/nebo jednotlivými členskými firmami sítě BDO.

 

BDO je obchodní název pro síť BDO a pro každou z členských firem BDO.

 

Příjmy členských firem v síti BDO, včetně členů jejich exkluzivních aliancí, činily v roce 2019 celkem 9,6 miliard USD. Tyto účetní, daňové a poradenské firmy poskytují odborné služby prostřednictvím 88 120 odborníků z 1809 kanceláří ve 167 zemích.

 

BDO v České republice

BDO se zaměřuje na poskytování služeb veřejným i soukromým organizacím a osobám, jež za nimi stojí, a nabízí širokou škálu auditorských, účetních, daňových, právních a poradenských služeb. Na českém trhu BDO působí od roku 1991.

Se svými více než 400 zaměstnanci a dlouholetou praxí se řadí k předním společnostem s tímto zaměřením u nás. Jedinečnost BDO spočívá v kombinaci silného zázemí mezinárodní sítě a individuálního přístupu ke klientům z několika kanceláří napříč Českou republikou.

 

Kontakt pro média

Jakub Dušek

Tel +420 606 055 302
email: [email protected]