Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie a jak je odstranit naleznete v PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ ÚDAJŮ.

Advokátní kancelář BDO Legal posiluje svůj tým. Novým partnerem se stal Štěpán Kleček

01.09.2020

Advokátní kancelář BDO Legal posiluje tým právníků. Novým partnerem se stal Štěpán Kleček, zkušený advokát s mezinárodní praxí.

 

Praha, 1. září 2020 – Advokátní kancelář BDO Legal posiluje tým právníků. Novým partnerem se stal Štěpán Kleček, zkušený advokát s mezinárodní praxí.

Nový partner BDO Legal 

Štěpán Kleček se bude zaměřovat především na obchodní právo, M&A a nemovitostní projekty, se kterými má hluboké zkušenosti. Ve své praxi se také věnuje problematice financování.  Štěpán Kleček má více než 14 let praxe a působil v advokátních kancelářích PRK Partners a Rentsch Legal v Praze a absolvoval také odbornou stáž v Evropské investiční bance v Lucembursku. Následně založil svojí vlastní advokátní kancelář, jejíž celý tým se nyní připojuje k BDO Legal. Absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a Fakultu mezinárodních vztahů VŠE v Praze. Hovoří plynně česky a anglicky.

BDO Legal rozšiřuje tým právníků

Spolu se Štěpánem Klečkem posílí tým právníků z BDO Legal také advokátka Pavlína Sabevová, advokátní koncipient Igor Vondrášek, právní stážisté Jakub Krebs a Alžběta Havlovicová. Poradenská společnost BDO otevřela svou advokátní praxi v létě 2020. Ta se zaměřuje především na korporátní právo pro středně velké firmy. Odborníci nabízejí klientům poradenství v oblastech od obchodního práva, M&A, nemovitostního a stavebního práva, přes finanční a daňové právo až po pracovní právo a řešení sporů včetně insolvencí.

 

 

Poznámka pro editory

Poskytování služeb v rámci mezinárodní sítě nezávislých členských firem BDO („síť BDO“) je koordinováno Brussels Worldwide Services BVBA, společností s ručením omezeným zapsanou v Belgii.

 

Každá z BDO International Limited (řídící subjekt sítě BDO), Brussels Worldwide Services BVBA a jednotlivých členských firem jsou samostatnými právnickými osobami a nenesou žádnou odpovědnost za jiné takové právnické osoby a jejich činy nebo opomenutí. Nic v úpravách nebo pravidlech sítě BDO nepředstavuje nebo nenaznačuje vztah s agenturou nebo partnerství mezi společnostmi BDO International Limited, Brussels Worldwide Services BVBA a/nebo jednotlivými členskými firmami sítě BDO.

 

BDO je obchodní název pro síť BDO a pro každou z členských firem BDO.

 

Příjmy členských firem v síti BDO, včetně členů jejich exkluzivních aliancí, činily v roce 2019 celkem 9,6 miliard USD. Tyto účetní, daňové a poradenské firmy poskytují odborné služby prostřednictvím 88 120 odborníků z 1809 kanceláří ve 167 zemích.

 

BDO v České republice

BDO se zaměřuje na poskytování služeb veřejným i soukromým organizacím a osobám, jež za nimi stojí, a nabízí širokou škálu auditorských, účetních, daňových, právních a poradenských služeb. Na českém trhu BDO působí od roku 1991.

Se svými více než 400 zaměstnanci a dlouholetou praxí se řadí k předním společnostem s tímto zaměřením u nás. Jedinečnost BDO spočívá v kombinaci silného zázemí mezinárodní sítě a individuálního přístupu ke klientům z několika kanceláří napříč Českou republikou.

 

Kontakt pro média

Jakub Dušek

Tel +420 606 055 302
email: [email protected]