Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie a jak je odstranit naleznete v PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ ÚDAJŮ.
  • Ocenění a úspěchy

Ocenění a úspěchy

4. 10. 2018

S potěšením oznamujeme, že mezinárodní síť BDO znovu odbržela prestižní cenu Network of the Year udělovanou International Accounting Bulletin (Mezinárodním účetním bulletinem).

IAB Awards jsou tvořeny fórem profesionálů z oblasti auditu a účetnictví a každoročně se zabývají dobrou praxí oboru.

Cena Network of the Year je udělována sítím společností, které v předcházejících 12 měsících prokázaly nejvýznamnější růst v klíčových strategických a operativních oblastech. Vítěz tohoto ocenění je ohodnocen jako důvěryhodná značka, od které můžete očekávat prvotřídní služby.

 

8. 11. 2016

Tým BDO Global Outsourcing získal prestižní cenu International Payroll Award při příležitosti Payroll World Awards 2016. BDO tak zopakovalo úspěch z předchozího roku a získalo toto ocenění již podruhé.

 

27. 11. 2015

BDO získalo další významné mezinárodní ocenění. V rámci Global Payroll 2015 Awards získalo cenu v kategorii International Payroll Award.

 

6. 11. 2015

BDO získalo prestižní cenu "Network of the Year" u příležitosti vyhlašování vítězů International Accounting Bulletin (IAB) Awards 2015.


 

7. 5. 2014

Společnost BDO Audit s.r.o. získala od organizace Professional Sector Network cenu Auditorská firma roku v České republice pro rok 2014. Professional Sector Network je organizace sdružující poradce z celého světa. BDO získalo toto ocenění na základě tříměsíčního průzkumu a sběru informací o poradenských firmách z celého světa, jejich práci a dosažených výsledcích.