Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie a jak je odstranit naleznete v PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ ÚDAJŮ.
Zobrazeno 1 - 9 z 214
1  2 3 4 5 ...
16 září 2021

Zde naleznete archiv pravidelných měsíčních BDO newsletterů ke stažení.

/cs-cz/publikace/aktualni-publikace/bdo-newsletter
08 září 2021

Podpora zvyšování digitální úrovně firem působících na českých trzích prostřednictvím podpory nákupu a zavádění pokročilých nevýrobních digitálních technologií, to je cílem výzvy V Digitální podnik pro malé a střední podniky s realizací mimo Prahu.

/cs-cz/publikace/digital/ict-a-sdilene-sluzby-–-v-dotacni-vyzva-digitalni-podnik
21 července 2021

Rádi bychom se s vámi podělili o náš pohled věnovaný nejnovějším zásadním událostem v oblasti kosmického vývoje. V současnosti můžeme sledovat první vesmírné závody tisíciletí mezi soukromými a vládními společnostmi. Co pro lidstvo znamená komercializace vesmíru?

/cs-cz/publikace/aktualni-publikace/vesmirny-zavod
20 května 2021

I přes pokračující dopad pandemie COVID-19 a zpřísňování a uvolňování podmínek se projevuje středoevropský trh, včetně České republiky, rostoucí M&A aktivitu.

/cs-cz/publikace/advisory-cs/fuze-a-akvizice/bdo-horizons-2021-cislo-2
22 dubna 2021

Vláda schválila návrh zákona o ochraně oznamovatelů protiprávních jednání (whistleblowerů). Návrh nyní projednává Parlament. Zákon počítá s nezávislým prošetřením podezření na protiprávní jednání nejpozději do třiceti dnů od oznámení. Při nedodržení povinností hrozí až milionové pokuty. Změny se...

/cs-cz/publikace/advisory-cs/jak-pragmaticky-zvladnout-novou-povinnost-ochrany-oznamovatelu
20 dubna 2021

Vláda by mohla na základě analýz poskytnout na podporu podnikatelů a firem postižených šířením koronaviru až jeden bilion korun. Na tiskové konferenci po jednání vlády to uvedl premiér Andrej Babiš. Na přímou pomoc by podle něj mělo směřovat zhruba 100 miliard korun a na záruky 900 miliard korun.

/cs-cz/publikace/aktualni-publikace/financni-podpora-statu-v-souvislosti-s-koronavirem-covid-19
07 dubna 2021

Státní podpora poskytovaná podnikatelům v roce 2020 je poměrně široká. Připravili jsme průvodce správným účtováním a vykázáním různých typů kompenzací v účetní závěrce za rok 2020.

/cs-cz/publikace/audit/uctovani-a-vykazani-kompenzaci-spojenych-s-covid-19-v-ucetni-zaverce-2020
Zobrazeno 1 - 10 z 214
1 2 3 4 5 ...