Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie a jak je odstranit naleznete v PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ ÚDAJŮ.
Zobrazeno 1 - 9 z 31
1  2 3 4
24 července 2020

Směrnice EU DAC6 ukládá zprostředkovatelům a daňovým poplatníkům novou povinnost oznamovat přeshraniční uspořádání. Vzhledem k tomu, že oznamovací povinnost se v jednotlivých členských státech EU provádí odlišně a nedodržení může mít za následek přísné sankce, je nezbytné, abyste svou povinnost...

/cs-cz/publikace/dane/dac-6-povinnost-oznamovat-preshranicni-transakce
01 července 2020

Podniky jsou citlivé na události, které poškozují jejich pověst, a lídři firem si stále více uvědomují potřebu zajistit a prokázat firemní integritu. Rovněž uznávají, že při řízení těchto rizik musí být mnohem aktivnější než doposud. To jsou hlavní závěry tradiční zprávy Global Risk Landscape pro...

/cs-cz/publikace/advisory-cs/rizeni-rizik/global-risk-landscape-report-2020
12 května 2020

Pravidelně vám přinášíme čtvrtletní přehled celosvětové aktivity v oblasti fúzí a akvizic se zaměřením na klíčové oblasti a vybrané sektory podnikání a nabízíme vám satelitní pohled na vývoj M&A trhu - a také na to, kam směřuje.

/cs-cz/publikace/advisory-cs/fuze-a-akvizice/bdo-horizons-2020-c-2
01 dubna 2020

BDO připravilu interaktivní mapu celého světa, která Vám přináší informace o pobídkách a úlevách, které podnikatelům i jednotlivcům v souvislosti s pandemií koronaviru nabízejí místní vlády.

/cs-cz/home/featured-insights-cs/globalni-interaktivni-mapa-pobidek-a-ulev-poskytovanych-v-souvislosti-s-covid-19
17 března 2020

Prostřednictvím naší spolupracující právní kanceláře Šmatlák Legal s.r.o. přinášíme základní právní doporučení  určená pro zaměstnavatele postižené dopady nouzového stavu a událostmi souvisejícími s výskytem koronaviru v ČR.

/cs-cz/publikace/legal/omezeni-vyroby-a-sluzeb,-pravni-reseni-uspory-nakladu-v-souvislosti-s-koronavirem-covid19
16 března 2020

Zúčastněte se významné studie, která se dotýká nejběžnějších problémů v oblasti daní, s nimiž se dnes lídři firem potýkají.

/cs-cz/publikace/dane/global-tax-outlook-2020
16 března 2020

Cílem této příručky je poskytnout vám informace pro snížení možných nepříznivých dopadů nového koronaviru COVID-19 na činnost vaší firmy nebo organizace. Příručka popisuje kroky, které byste měli zvážit, abyste překonali případné obtíže a zajistily kontinuitu svého podnikání.

/cs-cz/publikace/advisory-cs/jak-reagovat-na-potencialni-obchodni-dopady-covid-19
01 ledna 2020

Zde naleznete archiv pravidelných měsíčních BDO newsletterů ke stažení.

/cs-cz/publikace/aktualni-publikace/bdo-newsletter
Zobrazeno 1 - 10 z 31
1 2 3 4