Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie a jak je odstranit naleznete v PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ ÚDAJŮ.
Zobrazeno 1 - 9 z 65
1  2 3 4 5 ...
08 září 2021

Podpora zvyšování digitální úrovně firem působících na českých trzích prostřednictvím podpory nákupu a zavádění pokročilých nevýrobních digitálních technologií, to je cílem výzvy V Digitální podnik pro malé a střední podniky s realizací mimo Prahu.

/cs-cz/publikace/digital/ict-a-sdilene-sluzby-–-v-dotacni-vyzva-digitalni-podnik
20 dubna 2021

Vláda by mohla na základě analýz poskytnout na podporu podnikatelů a firem postižených šířením koronaviru až jeden bilion korun. Na tiskové konferenci po jednání vlády to uvedl premiér Andrej Babiš. Na přímou pomoc by podle něj mělo směřovat zhruba 100 miliard korun a na záruky 900 miliard korun.

/cs-cz/publikace/aktualni-publikace/financni-podpora-statu-v-souvislosti-s-koronavirem-covid-19
17 března 2021

Jsme rádi, že můžeme být partnery již šestého ročníku soutěže UČETNÍ TÝM! Dlouhodobě podporujeme mladé talenty a vzdělávání na vysokých školách a rádi se zapojujeme do podpory také studentů středních škol.

/cs-cz/publikace/aktualni-publikace/bdo-hrdym-partnerem-souteze-ucetni-tym
15 března 2021

I nadále pro vás sledujeme situaci ohledně koronaviru. Připravili jsme přehled vybraných významných legislativních novinek platných k 8. 3. 2021.

/cs-cz/publikace/legal/prehled-vybranych-legislativnich-novinek-–-brezen-2021
10 března 2021

Právní řád dává k dispozici několik nástrojů, kterými je možné upravit své daňové povinnosti. Nad rámec těchto bylo nyní vydáno rozhodnutí ministryně financí, kterým budou plošně prominuty pokuty za pozdní podání daňového přiznání. Rovněž byl vydán pokyn GFŘD-44, který upravuje způsob dalšího...

/cs-cz/publikace/aktualni-publikace/covid19-danove-ulevy-v-souvislosti-s koronavirem​
02 března 2021

Kompenzační bonus představuje přímou podporu podnikatelům poškozeným nejen dopady vládních opatření, ale i v důsledku pandemie jako takové. Na konci února prošel legislativním procesem nový zákon, který navazuje na dosavadní podobu této podpory. Kromě jiných drobnějších změn došlo k navýšení...

/cs-cz/publikace/legal/novinky-ve-vztahu-k-naroku-na-kompenzacni-bonus
29 prosince 2020

OECD vydalo dne 18. 12. 2020 materiál nazvaný "Pokyny k dopadům COVID-19 na převodní ceny" poskytující komentář a ilustrace praktického použití principů tržního odstupu ve čtyřech prioritních otázkách. Přečtěte si některá z nejdůležitějších doporučení. 

/cs-cz/publikace/dane/pokyny-k-dopadum-covid-19-na-prevodni-ceny
28 prosince 2020

Podvodníci používají stále sofistikovanější metody, jak někoho napálit. S rozvojem elektronizace a digitalizace se objevují stále nové hrozby, a to často tam, kde na ně organizace nebyly dosud připraveny. Vědomí zranitelnosti tíží nejen vrcholové manažery, ale také interní auditory, jejichž...

/cs-cz/publikace/audit/podvody-a-jak-se-jim-ucinne-branit
Zobrazeno 1 - 10 z 65
1 2 3 4 5 ...