• Strategie a marketing

Podniková strategie na míru

Jaká je situace na trhu?

Tržní prostředí se mění každý den, zažíváme hospodářskou krizi a firmy na to musí reagovat. Musí změnám přizpůsobovat fungování firmy, ale často i produkty nebo vnitřní procesy. Management pak logicky nezvládá zároveň s tím řešit i „high-level“ strategie, které by bylo možné okamžitě aplikovat a firmě tak pomoct. Nejefektivnějším řešením v této fázi je získat rychle materiály, které umožní firmě aplikovat změny napříč celou organizací. Přesně s tím vám můžeme poradit.

S čím Vám pomůžeme?

Připravíme vám podnikovou strategii na míru. Situací, které vy zažíváte poprvé, máme my za sebou už hodně. Proto dokážeme vybrat osvědčené metody a navrhnout praktická řešení, díky kterým vyjdete z celé situace vítězně. Během dvou až tří měsíců vás na společných workshopech naučíme, jak aplikovat teorii do praxe. Zároveň pro vás vypracujeme několik analýz, na kterých se budou podílet jak naši specialisté, tak externí poradci. Abychom mohli společně dosáhnout co nejlepšího výsledku, workshopy povedou naši nejzkušenější odborníci s dlouholetou praxí v oboru. Stejně tak potřebujeme, aby byli zapojeni i klíčoví pracovníci vaší firmy.

Hlavním výstupem je pak živý dokument, který je různými formami komunikován uvnitř firmy i navenek a který se stává jedním ze základních podkladů pro řízení firmy. Samozřejmostí je pak nastavení strategického controllingu, na jehož bázi celou strategii průběžně aktualizujeme. Dokážeme vám poskytnout také komplexní podporu při implementaci strategie.

Co řešíme nejčastěji?

  • Komplexní podnikové strategie
  • Balanced Scorecard
  • Marketingové strategie
  • Prodejní a cenové politiky
  • Produktový management
  • Řízení vztahů se zákazníky