Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie a jak je odstranit naleznete v PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ ÚDAJŮ.
  • Mzdové účetnictví

Mzdové účetnictví

V dnešní době je stále náročnější vést své vlastní podnikání. Řešíte každodenní operativu, zodpovídáte nejrůznější dotazy zaměstnanců a stále méně času Vám tak zbývá na klíčové podnikatelské aktivity? Efektivní vedení mzdového účetnictví vyžaduje odborné znalosti, správně nastavené procesy a funkční technologické zázemí. Spojujeme efektivitu procesů i odborných zkušeností a Vy se tak o tuto oblast nemusíte starat.

 

Základem mzdového účetnictví je zpracování měsíční a roční mzdové agendy, nástupu a výstupu zaměstnance. V BDO se soustředíme na následující složky mzdového účetnictví:

  • Komunikace s úřady: zastupování při kontrolách, komunikace s exekutorskými úřady.
  • Správa plateb: placení mezd přes bankovní systém BDO. Vytvoříme Váš firemní „podúčet“, který dále spravujeme a vyřizujeme veškeré platby.
  • Elektronizace procesů: výběr, zavedení i samotný přechod na elektronický docházkový systém, který zpřehlední docházku a ušetří mnoho času papírové evidence
  • Personální a daňová řešení: hledání a výběr vhodných kandidátů na zvolené pozice, mezinárodního pronájem pracovních sil, optimalizace zaměstnávání zahraničních osob, statutárních orgánů, jejich zdanění a sociálního zabezpečení.

 

Proč zvolit BDO?
Základ naší práce tvoří objektivita, vysoká odborná kvalifikace a dlouholetá zkušenost. A také:

  • Profesionalita: Tým našich zkušených mzdových účetních poskytuje služby mnoha typům společností – od malých lokálních podnikatelů po velké firmy s mezinárodním přesahem. Dokážeme tak rychle reagovat na Vaše požadavky a zajistit jejich adekvátní řešení.
  • Efektivita: Jedním ze základních principů našeho fungování je absolutní zastupitelnost. V případě nepřítomnosti jednoho z pracovníků, Vám v reálném čase poradí jiný člen mzdového týmu.
  • Rychlost: Prostřednictvím našeho elektronického mzdového systému dokážeme spravovat všechna potřebná data. Vám tak stačí vyplnit pouze úvodní soubor v Excelu.
  • Kvalita a bezpečnost: Všechna klientská data jsou vedena v zabezpečeném elektronickém mzdovém systému. Při elektronickém zpracování mzdového účetnictví nedochází k chybám způsobeným ručním zadáváním.

 

Řádné, včasné, přesné a efektivní zpracování mzdového účetnictví je velice důležité pro Vás i pro Vaše zaměstnance. Budeme rádi, pokud se na něm budeme moci podílet.

 

Zbavíme Vás starostí o sledování neustálých změn legislativy a dáme Vám jistotu optimálního řešení.