Business breakfast: Trend migrace ERP do Cloudu

Datum: 4. 10. 2022
Čas: 09:00 - 11:00
BDO
V Parku 12
Prague  148 00
Zobrazit mapu

Alexandra Torra
Email
 • Shrnutí

Datum školení: 4. října 2022

Čas konání: 9:00 – 11:00

Forma školení: prezenčně a online

Místo konání: BDO, V Parku 12, Praha 11, 148 00 / MS Teams

 

Ve spolupráci s Amazon Web Services a společností Infor jsme pro vás připravili Business breakfast na téma aktuálních trendů v oblasti IT. Společně probereme výhody a strasti, které umístnění ERP systémů do cloudového prostředí přináší.  Představíme vám řešení, jak minimalizovat rizika cloudového řešení, jak reagovat na hlavní obavy vedení, jak zajistit bezpečnost a agilitu softwaru. Shrneme, na jaké faktory nezapomenout při rozhodování a jaké kritéria zvažovat při výběru ERP v Cloudu.

Řada společností dnes řeší otázku budoucnosti svého ERP. Setrvat u stávající platformy bez větších změn? Při upgrade stávajícího ERP provést revizi a změnu procesů a pustit se do nákladnější a náročnější re-implementace? Nebo zvážit výměnu stávající platformy, protože za 20 let se na trhu objevily zajímavější, a pro daný obor vhodnější, ERP systémy? A co ERP v cloudu? Má svá pozitiva nebo převažují rizika?

V době pandemie covid-19 se zrychlil trend migrace informačních systému do Cloudu. Výjimkou nejsou ani softwary ERP, které řídí podnikové finance, dodavatelský řetězec, provoz, obchod, výkaznictví, výrobu, lidské zdroje a další firemní oblasti. Ve workshopu se zaměříme na to, jakým způsobem migrace ERP do cloudu probíhá, pro jaké firmy je migrace vhodná, jaké výhody, rizika a strasti migrace a následující cloudový provoz přináší a jak eliminovat případná rizika.

Prvním blokem workshopu vás provede David Zeman ze společnosti Infor, který se zaměří se na motivaci, kritéria a problémy spojené s výběrem ERP softwaru. Dále představí řešení Infor CloudSuites, jeho nákladovost, přínosy v zjednodušení procesů a popíše, jak minimalizovat rizika cloudového řešení a jak reagovat na hlavní obavy finančních ředitelů i lidí v IT.

V druhém bloku workshopu vystoupí Tibor Kolejak z AWS, který se zaměří na vývoj Cloud computingu z pohledu společnosti AWS. Představí aktuální produkty a služby, které společnost AWS nabízí a zaměří se na nákladovost, agilitu, flexibilitu a bezpečnost cloudových služeb v kontextu ERP.

V závěrečném třetím bloku vystoupí Tomáš Kubíček z BDO, který popíše, co by měly společnosti zvažovat před rozhodnutím o budoucím ERP, jaké možnosti dnes firmy mají, jaká kritéria při výběru vzít v potaz a jaká je budoucnost Cloudu v oblasti ERP.

 

Obsah školení:

 • Aktuální trendy
 • Motivace, kritéria a problémy spojené s výběrem ERP softwaru
 • Nákladovost, přínosy v zjednodušení procesů
 • Minimalizace rizik a reakce na obavy vedení
 • Nákladovost, agilita, flexibilita a bezpečnost
 • Kritéria výběru systému
 • Budoucnost Cloudu v oblasti ERP
 • Diskuze

 

Komu je školení určeno: finanční ředitele, hlavní účetní, CIO, controllery, pro všechny kdo řeší ve firmě budoucnost ERP

 

Přednášející:

 • Tomáš Kubíček, Partner BDO
 • Tibor Kolejak, Country Leader Amazon Web Services
 • David Zeman, Sales Manager SEE Infor

 

Cena: zdarma

 

Akce proběhne v českém jazyce. Vaše dotazy k organizaci akce ráda zodpoví Alexandra Torra [email protected]

 

Registrace: Přihlaste se k semináři prostřednictvím online formuláře kliknutím na tlačítko „registrovat“ nebo nám napište na [email protected]

* Školení není určeno společnostem poskytujícím daňové, finanční a právní poradenství. Organizátor akce si vyhrazuje právo změn a určení seznamu účastníků.