Datová analytika ve financích

Datová analytika ve financích

Seminář
18 května 2022 - CUT

V Parku 12148 00, Praha, Česká republika
placeBDO.LiveSite.GetDirections

Termín školení: 18. května 2022

Čas konání: 9:00 – 10:30

Forma školení: online/prezenčně

Místo konání: Microsoft Teams a BDO Consulting s.r.o., V Parku 12, Praha 11, 148 00

 

Dnešní Business Intelligence nástroje mají široké využití v oblasti podnikových financí. Jejich nasazení, jsou-li firemní data v pořádku, má vysokou přidanou hodnotou pro pracovníky ve financích, vedení i další konzumenty reportů v celé firmě. 

Zveme vás na školení, kde vám ukážeme, jak efektivně naložit s velkým množstvím dat, se kterými každá větší společnost v dnešní době disponujeme. Popíšeme časté nedostatky a chyby, které brání plnému využití nástrojů Business Intelligence.

Zaměříme se na možná řešení, jak vytvořit automatizovaný reporting a přehledové dashboardy pro vrcholové vedení bez rozsáhlých investic. Přiblížíme vám možnosti, jak centralizovat práci s daty, aby neexistovalo více různých variant dat a mít vždy k dispozici jedny aktuální data.

Na workshopu vyjdeme z našich reálných zkušeností z praxe. Ukážeme na příkladech, jak správně spravovat podniková data a jak vytvořit výstižné výstupy složené z klíčových ukazatelů, ve kterých se jednoduše vyznáte.

 

Obsah přednášky:

  • Přestavení nástrojů Bussiness Inteligence
  • Ukázka sestavení fungujícího datového skladu
  • Příklady přehledových dashboardů a automatických reportů
  • Přínosy datové analytiky využívající data z oblasti financí
  • Diskuze

 

Komu je školení určeno:

  • Školení je určeno pro vedoucí pracovníky: ekonomičtí a finanční ředitelé, hlavní účetní, pracovníci oddělení controllingu a reportingu, vedoucí obchodních oddělení a oddělení nákupu.

 

Přednášející:

 

Cena: zdarma

Registrace: Přihlaste se k semináři prostřednictvím online formuláře kliknutím na tlačítko „registrovat“ nebo nám napište na events@bdo.cz

 

Akce proběhne v českém jazyce. Vaše dotazy k organizaci akce ráda zodpoví Alexandra Torra events@bdo.cz.