Novinky ve mzdách v roce 2021 a nový zákoník práce

Novinky ve mzdách v roce 2021 a nový zákoník práce

Webinář
19 listopadu 2020 - CUT

Záleží nám na Vašem zdraví a bezpečnosti, a proto jsme se rozhodli přesunout plánovaný seminář „NOVINKY VE MZDÁCH V ROCE 2021 A NOVÝ ZÁKONÍK PRÁCE“ do online prostředí formou webinářů.

Pro účast na webináři nepotřebujete žádné speciální počítačové vybavení, lze se připojit i přes tablet nebo mobilní telefon. Po registraci na daný webinář obdržíte odkaz na stránku, na níž bude webinář probíhat.

 

Probereme nejdůležitější změny ve mzdové účtárně v roce 2020 a chystané změny a novinky pro rok 2021. Povíme si, jaké změny nás čekají v pracovněprávní oblasti, v oblasti daní, pojistného na zdravotní pojištění a sociální zabezpečení, změny při provádění srážek ze mzdy a další změny ve mzdové oblasti. Vedle již schválených legislativních novinek nezůstanou stranou ani návrhy v legislativním procesu a nejdůležitější soudní rozhodnutí českých i evropských soudů.

V části týkající se zákoníku práce bychom Vás rádi upozornili na některé nejdůležitější změny, které přináší aktuálně schválená novela zákoníku práce. Jejím cílem je zjednodušení realizace práv zaměstnavatele a zaměstnance při výkonu práce a podpora komunikace mezi smluvními stranami. První část novely upravuje zejména doručování písemností zaměstnanci. Druhá část novely se týká především změny v právní úpravě dovolené.

Novela zákoníku práce však přináší i spoustu dalších změn, které mají vliv na vztah zaměstnavatele se zaměstnancem. Z tohoto důvodu pro Vás připravujeme seminář, během kterého Vás detailně seznámíme se všemi očekávanými změnami. Budeme se těšit na setkání s Vámi!

 

Komu je seminář určen: personálním a HR ředitelům, mzdovým účetním a personalistům a ostatním zaměstnancům a jednatelům firem, kteří chtějí získat ucelený přehled o změnách ve mzdové účtárně v roce 2021.

 

Přednášející:              

  • Dana Klementová, Personální a mzdová poradkyně BDO Czech Republic s.r.o.
  • Lukáš Regec, Partner BDO Legal s.r.o., advokátní kancelář

 

Termín: 19. 11. 2020 9.00 – 14:00

 

Cena: 

  • 500,-Kč bez DPH/osoba.
  • Fakturace proběhne po uskutečnění semináře.

 

Registrace:

  • Svůj zájem o účast prosím potvrďte kliknutím na „registrovat“ nebo nám napište na alexandra.klackova@bdo.cz.
  • Následně po úhradě ceny webináře Vám zašleme podrobné informace a odkaz na připojení k webináři