Udržitelné podnikání, ESG strategie a zelené financování

Udržitelné podnikání, ESG strategie a zelené financování

Seminář
23. 6. 2022 - CUT

Praha, BrnoPraha, Brno, Česká republika
placeBDO.LiveSite.GetDirections

Termíny školení:

  • 23. června 2022 - Brno a online

Čas konání: 9:00 – 11:00

Forma školení: online/prezenčně

Místo konání:

  • online: Microsoft Teams
  • Brno: Tuřanka 115b, 627 00, Slatina

 

Zelená dohoda pro Evropu (Grean Deal), Fit for 55, taxonomie, NFRD, CSRD, SFRD, ESG… Už jste tyto pojmy slyšeli, ale není vám jasné, co se za nimi skrývá? Chtěli byste se dozvědět, jak tyto nové povinnosti ovlivní vaše podnikání? Zajímá vás, jak z nich vytěžit maximální výhody pro váš byznys? Nebo byste jen chtěli podnikat zodpovědně a zvažujete, jaké přístupy zvolit? Více o ESG se dozvíte zde.

Srdečně vás zveme na seminář, který proběhne prezenčně v Praze, Brně a také prostřednictvím online přenosu pře MS Teams na téma problematiky ESG (environmental, social and corporate governance).

Po absolvování školení se budete orientovat ve stávající i připravované evropské „zelené“ legislativě. Dozvíte se, co pro vás jednotlivé povinnosti znamenají. Získáte náskok a budete umět identifikovat rizika i příležitosti plynoucí z největší výzvy naší doby. Seznámíte se s rámcem ESG a s možnými přístupy pro zodpovědné podnikání. Získáte také unikátní možnost posoudit vaše podnikání z pohledu ESG podle renomované GRI metodiky, a to prostřednictvím automatizovaného nástroje zdarma.  

 

Obsah přednášky:

  • Co je to ESG a proč se vám vyplatí?
  • „Zelená“ legislativa EU přehledně – co platí a co nás čeká v dohledné době
  • Zjistěte, jak si vaše firma stojí z hlediska ESG (ESG rating)
  • Jak na firemní ESG reporting
  • Akční plán – co udělat krok za krokem, abyste byli připraveni
  • Diskuze

 

Komu je školení určeno: Generálním či finančním ředitelům, ESG a CSR manažerům, compliance a ethics officerům, prošetřovatelům podezření na protiprávní jednání a interním auditorům

 

Přednášející: 

 

Cena: Zdarma

 

Akce proběhne v českém jazyce. Vaše dotazy k organizaci akce ráda zodpoví Alexandra Torra events@bdo.cz

 

Registrace: Přihlaste se k semináři prostřednictvím online formuláře kliknutím na tlačítko „registrovat“ nebo nám napište na events@bdo.cz