World of Private Clients

Datum: 23.06.2021
Čas: 17:00 - 18:00

  

  • Summary

Na webináři se seznámíte s výsledky studie World of Private Clients research report a budete mít příležitost vyslechnout si přímo odborníky BDO na privátní klienty z celého světa. Naši řečníci z ůzných světových poboček BDO se budou zabývat dopady COVID-19 na naše klíčové pilíře, poskytnou vám svůj pohled na svět privátních klientů a na to, co můžeme v této oblasti očekávat v budoucnu. 

 

Přednášející:

Jeffrey Kane - Jeff je národním řídícím partnerem globálních služeb pro soukromé klienty v BDO US a má 40 let zkušeností s poskytováním finančního a daňového poradenství. Jeff se k nám připojí živě z USA a odpoví na vaše otázky.

Wendy Walton - Wendy je vedoucí globálních služeb soukromé klienty v BDO UK, kde radí jednotlivcům s vysokým čistým jměním v jejich celosvětové daňové pozici. Wendy bude přednášet z Velké Británie a bude vám k dispozici pro vaše případné dotazy.

Mark Pollock - Mark je naším zástupcem z australské pobočky BDO, kde působí jako daňový partner se specializací na růst soukromých společností a poradenství jednotlivcům s vysokým čistým jměním.

Kylie Luo - Kylie je výkonnou ředitelkou v oddělení služeb pro soukromé klienty a vede praxi BDO v oblasti správy majetku a zdanění soukromého majetku v Singapuru.

 

Termín: 23. 6. 2021, 17:00 - 18:00 - online


Registrace: Na událost se můžete zaregistrovat zde.

 

Událost proběhne v anglickém jazyku. Seminář bude nahráván.