arrow_upward
BDO Portál umožňuje efektivní a bezpečnou spolupráci mezi vámi a profesionály v BDO na jedné společné platformě.

Vyřiďte vše pomocí BDO Portálu


   Bezpečné sdílení dokumentů

 

Zabezpečená platforma pro spolupráci spolupráce s integrovanými prvky jako je vícefaktorové ověřování, šifrování datového úložiště, bezpečná výměna dokumentů a protokolování auditů.


    Nepřetržitý přístup ke službám 24/7


Nepřetržitý přístup ke službám BDO, moderním nástrojům či aplikacím a také k informacím přizpůsobeným vašemu oboru podnikání.

 
   Personalizované přehledy

 

Sekce Novinky obsahuje všechny nejnovější zprávy, události a postřehy relevantní pro váš obor podnikání. To, co chcete vidět, je zcela na vás a obsah si můžete snadno přizpůsobit.

 
     Vylepšená spolupráce

 

Prostor pro spolupráci v reálném čase pro vás a váš tým BDO, včetně správy projektů, úkolů a týmů i nejnovějších nástrojů pro řízení pracovních postupů.

 
    Upozornění na klíčové milníky

 

Nikdy nezmeškáte klíčovou aktualizaci díky personalizovaným upozorněním týkajícím se klíčových událostí nebo milníků. Jako například, když byly nahrány nebo změněny dokumenty, nebo když je třeba dokumenty podepsat. 

 
   Intuitivní struktura a navigace

 

Informace jsou snadno dostupné, přizpůsobitelné a přehledné.

Začínáme s BDO Portálem

Globální portál BDO je přístupný pouze poté, co vás k němu pozval odborník BDO. Jakmile budete pozváni, obdržíte e-mailovou pozvánku k přístupu na globální portál BDO. Kliknutím na odkaz přijměte pozvánku a budete vyzváni k přihlášení, během kterého budete muset přijmout smluvní podmínky. 

Jakmile úspěšně přistoupíte ke svému účtu a nastavíte své preference ve svém profilu, můžete zahájit spolupráci se společností BDO v zabezpečeném prostředí globálního portálu.

Potřebuji pomoc

V případě jakýchkoliv nejasností vám přikládáme Manuál, který vás provede a pomůže ve chvíli, kdy si nebudete vědět rady s BDO portálem.

Často kladené otázky

Chcete-li se poprvé přihlásit do Global Portál, klikněte na aktivační odkaz v e-mailové pozvánce zaslané vaším poradcem BDO.

Uživatelé s firemními e-mailovými účty nebo s přihlašovacími údaji společnosti Microsoft budou používat stejné heslo, které používají k přihlašování do stávajících produktů a služeb společnosti Microsoft.

Uživatelům s nefederovaným e-mailovým účtem, jako je Gmail, Yahoo nebo účet poskytovaný poskytovatelem internetových služeb, bude na vaši e-mailovou adresu zaslán jednorázový přístupový kód


První přihlášení

Vícefaktorové ověřování je metoda digitálního zabezpečení, která je na některých místech povolena: při přihlašování budete vyzváni k ověření pomocí registrovaného zařízení. V některých případech je uživatel vyzván k dokončení ověření dvakrát, k tomu dochází, pokud má váš účet aktivováno vlastní nastavení ověření. Jedná se o očekávané chování, proto se prosím nadále přihlašujte jako obvykle. 

Pokud potřebujete další pomoc, obraťte se na svého poradce BDO.

 • Váš účet nebyl přidán do žádného portálu. Vyčkejte, dokud nebudete přidáni do některého portálu nebo dokud pro vás nebude vytvořen nový portál.
  • Tato chyba se zobrazuje, pokud se váš Portál teprve vytváří nebo byl odstraněn. Vyčkejte prosím na dokončení jeho vytvoření: to může trvat až 24 hodin.
 • K přístupu na tuto stránku potřebujete oprávnění.
  • Obraťte se prosím na svého poradce BDO, aby tento problém vyřešil.
 • Chybové hlášení společnosti Microsoft: Omlouváme se, ale nedaří se nám vás přihlásit.
  • Obraťte se prosím na svého poradce BDO, aby tento problém vyřešil.
 • Zpětný odkup pozvánky se nezdařil
  • Obraťte se prosím na svého poradce BDO, aby tento problém vyřešil.
 • Uživatel neexistuje
  • Uživatelé BDO, kterým se zobrazí tato zpráva, mohou přistupovat ke globálnímu portálu prostřednictvím adresy URL svého nájemce. 

Chcete-li získat přístup k dokumentům, jako jsou účetní závěrky, daňová přiznání, dopisy nebo jiné dokumenty od společnosti BDO, vyberte nabídku Dokumenty a zobrazte seznam projektů a složek. Přejděte na konkrétní projekt pomocí navigace na levé straně. Pokud máte dokumenty, které potřebujete nahrát, nepoužívejte nabídku Dokumenty. Místo toho vyberte nabídku Exchange Next Gen. Aplikace Exchange Next Gen poskytuje zabezpečené místo pro nahrávání dokumentů v kombinaci s interaktivními panely pro sledování všech výstupů, které ještě musíte vy a váš tým poskytnout. Můžete si prohlédnout řídicí panely, abyste zjistili, které úkoly jsou po splatnosti nebo které jsou nevyřízené. Každý projekt má zobrazení umožňující sledovat úkoly podle typu, včetně filtrů podle data splatnosti nebo přiřazení. Klikněte na úkol, který chcete dokončit, a poté pro nahrání souborů jednoduše použijte přetažení nebo tlačítko pro nahrání. Po dokončení nezapomeňte kliknout na tlačítko Doručit požadavek.

Oznámení můžete povolit kliknutím na ikonu profilu na horním navigačním panelu. Vyberte možnost Osobní nastavení a poté přejděte na položku Předvolby oznámení. Poté můžete vybrat, která oznámení chcete dostávat na globálním portálu pod ikonou zvonku, a také změnit frekvenci souhrnného e-mailu se zmeškanými oznámeními na denní nebo týdenní.

Globální portál podporuje soubory o velikosti až 2 GB. Další informace o podporovaných typech souborů získáte od svého poradce BDO.

Portál odpovídá klientovi. Projekty v rámci portálů představují zakázky.

Poradce BDO může žádost přijmout nebo vrátit v systému Exchange Next Gen. Pokud je žádost vrácena, zobrazí se oznámení pod ikonou zvonku a důvod vrácení se zobrazí jako červený banner v horní části přehledu úloh žádosti. Postupujte podle pokynů poradce BDO a žádost znovu odešlete.

Hlavní kontaktní osoby