Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie a jak je odstranit naleznete v PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ ÚDAJŮ.
  • Global Risk Landscape Report 2020
Publikace:

Global Risk Landscape Report 2020

01.07.2020

Podniky jsou citlivé na události, které poškozují jejich pověst, a lídři firem si stále více uvědomují potřebu zajistit a prokázat firemní integritu. Rovněž uznávají, že při řízení těchto rizik musí být mnohem aktivnější než doposud. To jsou hlavní závěry tradiční zprávy Global Risk Landscape pro rok 2020.

Naše zpráva vychází z dotazování 500 vedoucích pracovníků napříč regiony EMEA, APAC a Amerika. Zpráva Global Risk Landscape každoročně sleduje, jak se v obavách lídrů firem odrážejí změny ve světě kolem nich. Integritu považují lídři firem za nejvýznamnější riziko, z hlediska dalších globálních rizik, na které se cítí nejméně připraveni, pak počítačová kriminalita a počítačové hackerství jsou na druhém místě a třetím místě. Je důležité zmínit také fakt, že na přední příčky poskočilo rovněž „ekonomické zpomalení“.

 

Stáhněte si zprávu Global Risk Landscape 2020 a dozvíte se:

  • Jaké hrozby vidí podniky v oblasti reputace?
  • Jak a proč je důvěra zákazníků v podnikání zásadní a co mohou podniky udělat, aby si tuto důvěru vybudovaly nebo získaly?
  • Jaké faktory považují vedoucí pracovníci za nejdůležitější pro budování integrity?
  • Zda by brand firmy a osobní brand generálního ředitele měly zůstat odděleny? Jak by měli vedoucí pracovníci implementovat program důvěry, aby zajistili důvěru svých zaměstnanců i zákazníků?
  • Jaká rizika převažují ve vašem regionu?

 

Stáhněte si celou zprávu Global Risk Landscape Report 2020 anebo se podívejte na naše základní zjištění v přehledném videu.