Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie a jak je odstranit naleznete v PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ ÚDAJŮ.
  • Dva se stanou jedním: BDO a Moore Stephens Česká republika se spojí
Tisková zpráva:

Dva se stanou jedním: BDO a Moore Stephens Česká republika se spojí

29 října 2019

S cílem připravit se na budoucnost pokračuje skupina BDO v reorganizaci svých činností v České republice. S účinností od 1. října 2019 se všechny auditorské firmy skupiny BDO v ČR sloučily do jedné silné a integrované společnosti, do které vstoupili rovněž partneři zodpovědní za poskytování služeb v oblasti IT. V dalším kroku se s účinností od 1. ledna 2020 stanou součástí sítě BDO společnosti, které aktuálně na trhu působí pod značkou Moore Stephens.

Spojení auditorské a IT divize BDO v ČR s tuzemskou sítí Moore Stephens potvrdí 5. místo BDO mezi poradenskými firmami působícími na českém trhu. Síť BDO s více než 450 odborníky a tržbami přesahujícími 500 mil. Kč si tímto krokem upevňuje pozici lídra v oblasti poradenství pro středně velké společnosti. Integrace sítě a užší spolupráce předních odborníků z jednotlivých oblastí, které BDO pokrývá, přispěje k dalšímu růstu kvality služeb BDO a rozšiřování jejich nabídky.