Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie a jak je odstranit naleznete v PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ ÚDAJŮ.
  • Global Tax Outlook 2020

    Program mezinárodního průzkumu v oblasti daní v roce 2020

Publikace:

Global Tax Outlook 2020

16 března 2020

Zúčastněte se významné studie, která se dotýká nejběžnějších problémů v oblasti daní, s nimiž se dnes lídři firem potýkají.

Síť BDO s potěšením oznamuje zahájení nového programu mezinárodního průzkumu v oblasti daní v roce 2020. Díky pokrytí ve více než padesáti zemích Vám tento výzkum poskytne jedinečnou příležitost porovnat své podnikání a související daňové otázky s podobnými podniky na lokální úrovni i mezinárodně. Průzkum je postaven na základě dnešních regulatorních a technologických výzev – budeme jej pravidelně opakovat a tak Vám pomůže sledovat vývoj daných oblastí v čase.

Můžete se vyjádřit k některým z nejnáročnějších problémů. V dotazníku se zaměřujeme na daňová témata, která dnes lídři firem musí řešit.

Výzkum probíhá na jaře 2020, v létě 2020 proběhne představení výsledků. Podrobně se podíváme zejména na:

  • nejvýznamnější daňové problémy, kterým firmy čelí a také na priority stanovené pro daňovou oblast;
  • jak lze předvídat a naplánovat změny v daňové legislativě a v přístupu správců daně;
  • daňová strategie, politika a rizika - zaměření na firemní daně na úrovni představenstva; primární role daňové funkce ve firmě nyní a směr, kterým se má do budoucna ubírat;
  • použití technologií v rámci daní - a jaká je skutečná praxe; a
  • pojem „celková daňová povinnost“ nebo „celková daň“ - a její hodnota při řízení firmy a rozhodování.
Odkaz na krátký online průzkum probíhající do do 31. března 2020, s možností odpovídat v angličtině nebo v některém z mnoha dalších jazyků (arménština, francouzština, korejština, portugalština, španělština a turečtina): Jako alternativu k online průzkumu nabízíme možnost krátkého telefonního rozhovoru přes Skype. Pokud si přejete, zanechte na odkazu níže své kontaktní údaje a v závislosti na poptávce a dostupnosti Vás budeme kontaktovat a dohodneme si přesný termín telefonátu (v březnu nebo začátkem dubna):
   Klikněte zde    Klikněte zde

 


Zůstaňme v kontaktu

Pokud byste chtěli obdržet osobní kopii závěrečné zprávy a/nebo chcete využít příležitost porovnat svou firmu s ostatními účastníky výzkumu, pak využijte v průzkumu možnost zanechat své kontaktní údaje a my zařídíme, že Vás bude s detaily kontaktovat přímo člen našeho týmu.

Pro více informací prosím kontaktujte Global Tax

Pozn.: Pokud narazíte na nějaké technické obtíže, kontaktujte prosím přímo paní Evu Klein ve společnosti Meridian West.