BDO Portál

BDO Portál

BDO Portál umožňuje efektivní a bezpečnou spolupráci mezi vámi a profesionály v BDO na jedné společné platformě.
 

Vyřiďte vše pomocí BDO Portálu


   Bezpečné sdílení dokumentů

 

Zabezpečená spolupráce s integrovanými funkcemi, jako je vícefaktorové ověřování, šifrování datového úložiště, bezpečná výměna dokumentů a protokolování auditů.


    Nepřetržitý přístup ke službám 24/7


Nepřetržitý přístup ke službám BDO, moderním nástrojům a aplikacím, a také k informacím přizpůsobeným vašemu oboru podnikání.

 
   Personalizované přehledy

 

Sekce Novinky obsahuje všechny nejnovější zprávy, události a postřehy relevantní pro vaše odvětví. To, co chcete vidět, je zcela na vás a lze si to snadno přizpůsobit.

 
   Intuitivní struktura a navigace

 

Informace jsou snadno dostupné, přizpůsobitelné a přehledné.

 
     Vylepšená spolupráce

 

Prostor pro spolupráci v reálném čase pro vás a váš tým BDO, včetně správy projektů, úkolů a týmů a nejnovějších nástrojů pro řízení pracovních postupů.

 
    Upozornění na klíčové milníky

 

Nikdy nezmeškáte klíčovou aktualizaci díky personalizovaným upozorněním týkajícím se klíčových událostí nebo milníků. Jako například, když byly nahrány nebo změněny dokumenty nebo když je třeba dokumenty podepsat. 

BDO Gate

On-line řešení pro správu a řízení financí vaší firmy. Schvalujte přijaté faktury, ukládejte a archivujte doklady a skeny, sledujte výkonnost a reporting vaší firmy - to vše z kanceláře, tabletu nebo z mobilu.

Hlavní kontaktní osoby