Publikace:

Jak reagovat na potenciální obchodní dopady COVID-19

16.03.2020

Ondřej Šnejdar, Partner, Head of Advisory |

Cílem této příručky je poskytnout vám informace pro snížení možných nepříznivých dopadů nového koronaviru COVID-19 na činnost vaší firmy nebo organizace. Příručka popisuje kroky, které byste měli zvážit, abyste překonali případné obtíže a zajistili kontinuitu svého podnikání.

V BDO je pro nás prioritou bezpečnost a zdraví našich zaměstnanců, klientů, rodin a všech lidí, se kterými žijeme nebo spolupracujeme. Sestavili jsme proto tým odborníků z různých oborů, kteří průběžně sledují vývoj situace a vyhodnocují potencionální rizika. Tento tým pro vás sestavil návrh kroků, které vám pomohou zajistit ochranu pro vaše blízké a usnadní vám přečkání tohoto období.  

I přes veškeré překážky spojené s aktuální situací chceme i nadále být klíčovým partnerem našich klientů a poskytovat jim výjimečné služby. Podnikli jsme proto opatření, které zajišťují, že můžeme i nadále zajistit služby ve vysoké kvalitě, na kterou jsou naši klienti zvyklí.

Rád bych vám závěrem popřál, abyste i toto turbulentní období úspěšně přestáli a podařilo se vám rizika přeměnit v nové příležitosti.