Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie a jak je odstranit naleznete v PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ ÚDAJŮ.
Luděk Carbol, Partner BDO ZNALEX

Luděk Carbol

Partner BDO ZNALEX

Praha - Anděl

vCard

Luděk pracuje v oblasti oceňování od roku 2001, kdy po ukončení studia na Vysoké škole ekonomické v Praze nastoupil do znaleckého ústavu. Od začátku své profesní kariéry se věnuje oceňování podniků a jeho částí.

Luděk si rozšířil vzdělání na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. Tím doplňuje ekonomické vzdělání s právním a na znalectví tak pohlíží ze dvou úhlů pohledu. Tuto kombinaci tak plně využívá v rámci civilních sporných řízeních a v trestních řízeních, kdy je nutné tvrzení klientů podpořit znaleckým posudkem a výslechem znalce před soudem.

Luděk od roku 2006 působí ve společnosti ZNALEX (dnes BDO ZNALEX). Vedle svého profesního zaměření se Luděk věnuje i projektům v neziskovém sektoru a to jako zakladatel a člen výboru dvou alternativních škol v Praze. Hovoří česky a anglicky.