Šéfem IT v BDO Česká republika se stal Jiří Kubašta

Šéfem IT v BDO Česká republika se stal Jiří Kubašta

BDO má nového IT ředitele (CIO), Jiřího Kubaštu. Jiří Kubašta je zkušený expert na technologie a online komunikaci, jeho hlavními úkoly bude rozvoj digitalizace firmy a podpora při technologických inovacích služeb pro klienty.

Praha, 28. ledna 2021 – Mezinárodní poradenská společnost BDO má nového IT ředitele (CIO), Jiřího Kubaštu (51). Jiří Kubašta je zkušený expert na technologie a online komunikaci, jeho hlavními úkoly bude rozvoj digitalizace firmy a podpora při technologických inovacích služeb pro klienty.

IT služby pro zvýšení efektivity a podporu byznysu

Do profesního života Jiřího Kubašty patří vedení rozsáhlých projektů v oblasti IT, technologií a telekomunikací, také řízení digitálních a IT týmů a správa korporátních webových stránek a sociálních médií. S těmito oblastmi má Jiří více než dvacet let zkušeností z manažerských pozic velkých společností. „Mým prvním úkolem na nové pozici bude rozšířit digitální technologie pro podporu firemních procesů pro větší efektivitu. IT by mělo dobře znát své zákazníky a ve spolupráci s nimi hledat, navrhovat a dodávat řešení pro maximální podporu byznysu. Proto pro ně chci vytvořit digitální produkty, které budou spolehlivé, dostupné a budou nabízet rychlou uživatelskou podporu,“ říká Jiří Kubašta, nový IT ředitel poradenské společnosti BDO.

Vzdělání a pracovní zkušenosti

Jiří Kubašta vystudoval Jadernou a fyzikálně inženýrskou fakultu Českého vysokého učení technického v Praze. Přechozí pracovní zkušenosti získal ve společnosti T-Mobile, kde působil jako šéf digitálního týmu a online-komunikace, a především v Sazce, ve které zastával post ředitele technologií a výzkumu. Jiří hovoří plynně anglicky a rusky a ve volném čase se věnuje své rodině a sportu - běhu nebo parašutismu.

 

Poznámka pro editory

Poskytování služeb v rámci mezinárodní sítě nezávislých členských firem BDO („síť BDO“) je koordinováno Brussels Worldwide Services BVBA, společností s ručením omezeným zapsanou v Belgii.

Každá z BDO International Limited (řídící subjekt sítě BDO), Brussels Worldwide Services BVBA a jednotlivých členských firem jsou samostatnými právnickými osobami a nenesou žádnou odpovědnost za jiné takové právnické osoby a jejich činy nebo opomenutí. Nic v úpravách nebo pravidlech sítě BDO nepředstavuje nebo nenaznačuje vztah s agenturou nebo partnerství mezi společnostmi BDO International Limited, Brussels Worldwide Services BVBA a/nebo jednotlivými členskými firmami sítě BDO.

 

BDO je obchodní název pro síť BDO a pro každou z členských firem BDO.

 

Příjmy z poplatků členských firem v síti BDO, včetně členů jejich exkluzivních aliancí, činily v roce 2020 celkem 10,3 miliard USD. Tyto účetní, daňové a poradenské firmy poskytují odborné služby prostřednictvím 91 000 odborníků z 1658 kanceláří ve 167 zemích.

 

BDO v České republice

BDO se zaměřuje na poskytování služeb veřejným i soukromým organizacím a osobám, jež za nimi stojí, a nabízí širokou škálu auditorských, účetních, daňových a poradenských služeb. Na českém trhu BDO působí od roku 1991.

Se svými více než 450 zaměstnanci a dlouholetou praxí se řadí k předním společnostem s tímto zaměřením u nás. Jedinečnost BDO spočívá v kombinaci silného zázemí mezinárodní sítě a individuálního přístupu ke klientům z několika kanceláří napříč Českou republikou.

Kontakt pro média

Jakub Dušek

T: +420 606 055 302
E: jakub.dusek@botticelli.cz