Společnost BDO získala ocenění Microsoft Security Partner roku 2023

29.06.2023

Praha, 28. 6. 2023 – Společnost BDO Digital získala titul Microsoft Security Partner of the Year 2023. V úterý byla společnost oceněna v celosvětovém poli nejlepších partnerů společnosti Microsoft za prokázání vynikajících výsledků v oblasti vývoje a poskytování klientských řešení založených na technologiích Microsoft.

„Již od počátku naší strategické aliance se společností Microsoft jsou výhody plynoucí z této spolupráce zřejmé pro obě strany. Mám obrovskou radost z toho, že síla partnerství BDO Digital a Microsoftu byla oceněna při vyhlášení Microsoft Security Partner of the Year 2023. Strategický přístup kombinující naše společné globální technologické a obchodní kapacity zaručuje jedinečnou pozici, díky které můžeme poskytovat přidanou hodnotu jak svým klientům, tak sobě navzájem,“ prohlásil generální ředitel BDO Global Pat Kramer.

Ocenění Microsoft Partner of the Year Awards jsou udělována partnerům společnosti Microsoft, kteří v uplynulém roce vyvinuli a implementovali unikátní aplikace, služby a řešení v prostředí Microsoft. Ceny jsou rozděleny do různých kategorií, přičemž ocenění byli vybráni z více než 4 200 předložených nominací z více než sta zemí světa. Společnost BDO Digital byla oceněna za poskytování výjimečných řešení a služeb v oblasti bezpečnosti.

Ocenění Security Partner of the Year získává partner, který odvedl mimořádně kvalitní práci při vytváření a poskytování komplexních bezpečnostních řešení založených na platformách Microsoft Security and Identity v Microsoft 365 a Microsoft Azure Security.

„Gratulujeme vítězům a finalistům soutěže Microsoft Partner roku 2023,“ poblahopřála Nicole Dezen, ředitelka pro partnery a korporátní viceprezidentka pro globální partnerská řešení ze společnosti Microsoft. „Nová inovativní řešení a služby letošních vítězů, které pomáhají zákazníkům a pohánějí přitom digitální transformaci, jsou perfektní ukázkou toho, jak efektivně využít prostředí Microsoft Cloud,“ dodala.

Ocenění Microsoft Partner roku se každoročně vyhlašuje před globální partnerskou konferencí Microsoft Inspire, která se letos uskuteční 18. a 19. července.

Další podrobnosti o ocenění 2023 jsou k dispozici na blogu Microsoft Partner https://aka.ms/POTYA2023_announcement.

Kompletní seznam kategorií, vítězů a finalistů najdete na adrese https://partner.microsoft.com/en-US/inspire/awards/winners..