arrow_upward

BDO otevírá kancelář v Ostravě

BDO otevírá kancelář v Ostravě


Poradenská společnost BDO na začátku září otevřela novou kancelář v Ostravě. Pobočka, která vznikla v prostorách Moravskoslezského inovačního centra, je již osmou kanceláří BDO v České republice. Důvodem pro její zřízení je rostoucí počet klientů v Moravskoslezském a Olomouckém kraji. V rámci ostravské pobočky bude BDO postupně poskytovat komplexní služby, od auditu přes daňové, podnikové a právní poradenství až po finanční a mzdové účetní poradenství a účetní outsourcing.

„Společnost BDO v posledních letech na českém trhu významně posiluje a řada stávajících i nových klientů je právě z Moravskoslezského či z Olomouckého kraje. Vzhledem k tomu, že naše služby jsou postavené mimo jiné na dlouhodobé spolupráci a osobních vztazích, přičemž většina našich kanceláří se nachází z historických důvodů v Čechách, vnímali jsme dlouhodobou potřebu zřídit další kancelář právě na Ostravsku. Díky tomu budeme moci být blíže našim klientům v regionu, což je v poradenství klíčové,“ vysvětluje vedoucí partner ostravské kanceláře BDO Oldřich Bartušek. Poradenská společnost BDO na začátku září otevřela novou kancelář v Ostravě. Pobočka, která vznikla v prostorách Moravskoslezského inovačního centra, je již osmou kanceláří BDO v České republice. Důvodem pro její zřízení je rostoucí počet klientů v Moravskoslezském a Olomouckém kraji. V rámci ostravské pobočky bude BDO postupně poskytovat komplexní služby, od auditu přes daňové, podnikové a právní poradenství až po finanční a mzdové účetní poradenství a účetní outsourcing.

Mezi stávající klienty BDO v Moravskoslezském kraji patří řada významných IT společností a průmyslových podniků, ale také například těžební společnost OKD, Statutární město Ostrava nebo Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava.

Ostravská pobočka se přidává k sedmi stávajícím kancelářím v Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Jindřichově Hradci, Domažlicích a ke dvěma kancelářím v Praze.
Nachází se v Moravskoslezském inovačním centru (MSIC) na adrese Technologická 376/5 v Ostravě-Pustkovci. BDO tuto adresu zvolilo mimo jiné s cílem prohloubit dosavadní spolupráci s MSIC v oblasti podpory malých a středních firem v tomto regionu. „Kromě společností, které plánují v dalších letech buď výraznější expanzi, nebo významné inovace, se chceme ve spolupráci s MSIC zaměřit i na podporu regionálních start-upů,“ dodává Oldřich Bartušek.