arrow_upward

BDO v České republice

Kdo jsme?

Jsme poradenská společnost poskytující auditorské, daňové, právní, účetní a poradenské služby. Na českém trhu působíme už 30 let. S více než 500 odborníky, dlouholetou praxí a zázemím globální sítě se řadíme k předním poradenským společnostem v České republice.

Pomůžeme vašemu podnikání, abyste se vy mohli soustředit na jádro svého byznysu. Poskytneme vám služby v oblastech auditu, účetnictví, daní, práva, informačních technologií, digitalizace, finančního, transakčního a podnikového poradenství či znalectví.

Naše jedinečnost spočívá v kombinaci silného zázemí mezinárodní sítě a individuálního přístupu ke klientům napříč Českou republikou, kde působíme v kancelářích v Praze, Plzni, Brně, Domažlicích, Českých Budějovicích, Jindřichově Hradci a Ostravě. BDO je v České republice zastoupena společnostmi BDO Audit s.r.o., BDO Czech Republic s.r.o., BDO Consulting s.r.o., BDO Legal s.r.o., advokátní kancelář, BDO Valuation s.r.o. a BDO Euro-Trend s.r.o.

 Síť BDO

Jsme součástí sítě BDO, která celosvětově tvoří jednu z největších sítí auditorských a poradenských skupin. Zaměstnává více jak 111 tisíc odborníků a působí ve 164 zemích, v nichž čítá více než 1800 kanceláří. Díky své globální působnosti zajišťují společnosti BDO přístup k odborníkům dle potřeb klientů a lokalitě jejich podnikatelských aktivit.

Naše vize

Naše vize

Jsme lídrem v poskytování výjimečných klientských služeb.


 • ▶︎ Chceme být lídry v tom, co děláme: v odborných znalostech, v návrhu komplexních řešení, v náboru i udržení talentovaných a angažovaných lidí. Především je ale naší vizí být lídrem v poskytování výjimečných služeb klientům.
 • ▶︎ Naši klienti nás vnímají jako ty, na koho se obrátí ve složitých situacích, když potřebují poradit: nehledíme na zemi původu, obor podnikání nebo počet zaměstnanců – mezi naše klienty patří české i mezinárodní společnosti, velké, ale i menší, rodinné podniky a soukromé osoby.
 • ▶︎ Klientům poskytujeme vysoce kvalitní služby: všem klientům se věnujeme s nejvyšším nasazením a závazkem kvality odvedených služeb. Pracujeme v těsném kontaktu s vámi, abychom byli schopni dodávat správná řešení, která vydrží dlouhodobě.
Naše mise

Naše mise

Pomáháme lidem plnit si své sny.


 • ▶︎ Pomáháme našim lidem: podporujeme všechny naše zaměstnance při plnění jejich snů. Poskytujeme flexibilní pracovní prostředí vhodné pro tu nejlepší profesní seberealizaci. Zajišťujeme, aby všem našim kolegům byly nabídnuty stejné příležitosti k rozvoji jejich talentu, maximalizaci jejich potenciálu, zapálení jejich vášně a dosažení jejich cílů.
 • ▶︎ Pomáháme našim klientům: budujeme dlouhodobé a úzké vztahy s našimi klienty, abychom jim mohli skutečně porozumět a podpořit jejich potřeby. Náš globální dosah znamená, že můžeme klientům poskytovat služby kdekoli na světě a že můžeme sestavit nejlepší skupinu odborníků a najít správné řešení pro každého klienta na míru.
 • ▶︎ Pomáháme našim komunitám: jsme součástí komunit, ve kterých žijeme a pomáháme jim růst. Aktivně se zapojujeme do občanského života a podporujeme místní komunity, iniciativy a charitativní podniky.
nase hodnoty

Naše hodnoty

 • BDO je skvělé místo a prostředí pro skvělé lidi a zakládáme si na důležitosti profesní seberealizace:

 • ▶︎ Úcta k soukromému životu: Pouze vyváženost kariéry, ctižádosti a soukromého života (zdraví, rodiny, volného času, a duševního rozvoje) vede k úspěchu
 • ▶︎ Tvrdá práce: Jen ti nejlepší mají co nabídnout, k tomu vede celoživotní nasazení a zlepšování se.

 • Naší prioritou jsou osobní hodnoty:


  • ▶︎ Důvěra: Propojení morálky, integrity, znalostí a výsledků
  • ▶︎ Týmová práce: Vzájemná spolupráce, uvnitř i navenek, posouvá naše osobní hranice.
  • ▶︎ Loajalita: Jsme si vědomi toho, že to, co máme, máme i díky ostatním, Společnosti, zákazníkům, že jedno souvisí s druhým a je navzájem neoddělitelné.


  Profesní hodnoty, které uznáváme nám umožňují dodávat pro vás ty nejlepší řešení:

  • ▶︎ Okamžité a proaktivní jednání: Sami vyhledáváme a realizujeme možnosti zlepšení, hodnotu pro klienta
  • ▶︎ Nekompromisní kvalita: Naše nejlepší znalosti využíváme pro nejlepší řešení
  • ▶︎ Zodpovědnost a spolehlivost: Zodpovídáme za výsledky své práce, za dlouhodobé nalézání optimálních řešení
klienti

Kdo jsou naši klienti?

BDO v České republice i ve světě vychází z tradice rodinných firem. Velmi dobře proto chápeme, jak náročné je pro vás sladění rodinného života a obchodních zájmů. Dnes naše služby využívají společnosti působící napříč obory výroby, financí, služeb, technologií, obchodu či stavebnictví a nemovitostí. Mezi naše klienty patří podniky s přímým majitelem, ale i velké mezinárodní skupiny a veřejné instituce. Máme také bohaté zkušenosti s poskytováním služeb společnostem, které působí na německy hovořících trzích (DACH). Náš tým německy mluvících odborníků vám poradí i s řízením vztahů s mateřskou společnosti působící v zahraničí.