• BDO v České republice

BDO v České republice

Kdo jsme?

Jsme poradenská společnost poskytující auditorské, daňové, právní, účetní a poradenské služby. Na českém trhu působíme už 30 let. S více než 500 odborníky, dlouholetou praxí a zázemím globální sítě se řadíme k předním poradenským společnostem v České republice.

Pomůžeme vašemu podnikání, abyste se vy mohli soustředit na jádro svého byznysu. Poskytneme vám služby v oblastech auditu, účetnictví, daní, práva, informačních technologií, digitalizace, finančního, transakčního a podnikového poradenství či znalectví.

Naše jedinečnost spočívá v kombinaci silného zázemí mezinárodní sítě a individuálního přístupu ke klientům napříč Českou republikou, kde působíme v kancelářích v Praze, Plzni, Brně, Domažlicích, Českých Budějovicích, Jindřichově Hradci. BDO je v České republice zastoupena společnostmi BDO Audit s.r.o., BDO Czech Republic s.r.o., BDO Consulting s.r.o., BDO Legal s.r.o., advokátní kancelář a BDO ZNALEX, s.r.o.

 

Síť BDO

Jsme součástí sítě BDO, která celosvětově tvoří jednu z největších sítí auditorských a poradenských skupin. Zaměstnává více jak 91 tisíc odborníků a působí ve 167 zemích, v nichž čítá více než 1650 kanceláří. Díky své globální působnosti zajišťují společnosti BDO přístup k odborníkům dle potřeb klientů a lokalitě jejich podnikatelských aktivit.

 

Kdo jsou naši klienti?

BDO v České republice i ve světě vychází z tradice rodinných firem. Velmi dobře proto chápeme, jak náročné je pro vás sladění rodinného života a obchodních zájmů. Dnes naše služby využívají společnosti působící napříč obory výroby, financí, služeb, technologií, obchodu či stavebnictví a nemovitostí. Mezi naše klienty patří podniky s přímým majitelem, ale i velké mezinárodní skupiny a veřejné instituce. Máme také bohaté zkušenosti s poskytováním služeb společnostem, které působí na německy hovořících trzích (DACH). Náš tým německy mluvících odborníků vám poradí i s řízením vztahů s mateřskou společnosti působící v zahraničí.

 

Čím jsme výjimeční?

Naše vize: Jsme lídrem v poskytování výjimečných klientských služeb

  • Chceme být lídry v tom, co děláme: v odborných znalostech, v návrhu komplexních řešení, v náboru i udržení talentovaných a angažovaných lidí. Především je ale naší vizí být lídrem v poskytování výjimečných služeb klientům.
  • Naši klienti nás vnímají jako ty, na koho se obrátí ve složitých situacích, když potřebují poradit: nehledíme na zemi původu, obor podnikání nebo počet zaměstnanců – mezi naše klienty patří české i mezinárodní společnosti, velké, ale i menší, rodinné podniky a soukromé osoby.
  • Klientům poskytujeme vysoce kvalitní služby: všem klientům se věnujeme s nejvyšším nasazením a závazkem kvality odvedených služeb. Pracujeme v těsném kontaktu s vámi, abychom byli schopni dodávat správná řešení, která vydrží dlouhodobě.

Naše mise: Pomáháme lidem plnit si své sny

  • Pomáháme našim lidem: podporujeme všechny naše zaměstnance při plnění jejich snů. Poskytujeme flexibilní pracovní prostředí vhodné pro tu nejlepší profesní seberealizaci. Zajišťujeme, aby všem našim kolegům byly nabídnuty stejné příležitosti k rozvoji jejich talentu, maximalizaci jejich potenciálu, zapálení jejich vášně a dosažení jejich cílů.
  • Pomáháme našim klientům: budujeme dlouhodobé a úzké vztahy s našimi klienty, abychom jim mohli skutečně porozumět a podpořit jejich potřeby. Náš globální dosah znamená, že můžeme klientům poskytovat služby kdekoli na světě a že můžeme sestavit nejlepší skupinu odborníků a najít správné řešení pro každého klienta na míru.
  • Pomáháme našim komunitám: jsme součástí komunit, ve kterých žijeme a pomáháme jim růst. Aktivně se zapojujeme do občanského života a podporujeme místní komunity, iniciativy a charitativní podniky.

 

BROŽURA KE STAŽENÍ