arrow_upward

Forenzní šetření

Počítačová kriminalistika vyžaduje jedinečnou kombinaci technických, právních, účetních, vyšetřovacích a komunikačních dovedností. Ve spolupráci s Vámi zabezpečíme a shromáždíme elektronické informace, analyzujeme výsledky a předložíme komplexní přehled transakcí, komunikace nebo náznaků manipulace. Představíme Vám fakta a analýzy, které Vám umožní řešit potřeby soudních sporů a vhodně reagovat na obvinění.

Náš zkušený tým kombinuje bohaté znalosti a technologickou odbornost a poskytuje technická řešení a podporu vyšetřování. Tým pomáhá se zachycením a obnovou elektronických dat pro účely vyšetřování a přezkumu, a to způsobem, který zajistí jejich přípustnost u trestních i občanskoprávních soudů v různých jurisdikcích.

Zobrazování a analýza dat

Můžeme diskrétně přistupovat k počítačům, sítím a dalším paměťovým médiím a pořizovat jejich obraz, stejně jako provádět hloubkovou analýzu. Zachováváme řetězec úschovy a dokumentujeme naše postupy, které uvádějí, kdy byla data řádně zaúčtována a uchována.

Firemní vyšetřování

Naše služby v oblasti vyšetřování podvodů zahrnují shromažďování a analýzu vhodných důkazů, výslechy svědků a údajného pachatele (pachatelů), identifikaci fondu pro vymáhání pohledávek, spolupráci s regulačními orgány, orgány činnými v trestním řízení a právníky a zajištění důkazů.

Hlavní kontaktní osoby