arrow_upward

Energetika

Celý energetický sektor prochází zásadní změnou. Určujícími faktory této změny jsou liberalizace trhu a navrácení pod správu obcí (tzv. remunicipalizace), rozšíření vnitřního evropského trhu, rostoucí podíl obnovitelné energie, decentralizace výroby, tlak vysokých nákladů a ambiciózní cíle související se změnou klimatu.

Tyto faktory přinášejí bezprecedentní ekonomické a technické výzvy pro provozovatele distribuční soustavy a pro dodavatele. Zároveň nabízejí hráčům na trhu nové příležitosti. Tvrdá konkurence různých dodavatelů elektrické energie a provozovatelů distribuční soustavy bude pokračovat i v nadcházejících letech. Vzhledem ke stále dynamičtějším systémům financování a regulace jsou výraznému tlaku na transformaci a změnu vystavovány také obchodní modely.

Odborníci společnosti BDO z našich tří divizí, tj. auditu, daní a poradenských služeb, jsou Vám k dispozici, aby Vám pomohli se službami přizpůsobenými na míru úkolům, před kterými stojíte. Abychom mohli splnit Vaše individuální požadavky, vytváříme pro příslušné úkoly interdisciplinární týmy zkušených specialistů: auditorů, daňových poradců, právních zástupců, ekonomů a odborníků z oblasti IT.

Hlavní kontaktní osoby