arrow_upward

Účetnictví státu

Společnost BDO Audit s.r.o. nabízí poskytování kvalitních poradenských služeb také v oblasti účetnictví veřejného sektoru.

Na základě novely zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví s účinností od 1.1.2010 dochází k takovým změnám, aby se postupy účtování subjektů veřejné správy přiblížily účtování podnikatelských subjektů. Mezi tyto vybrané účetní jednotky patří zejména organizační složky státu, obce a kraje, příspěvkové organizace a zdravotní pojišťovny.

Prostřednictvím zvláštního týmu specialistů s vysokou odborností a zkušenostmi nabízíme poradenské služby, které Vám pomohou ke správnému zavedení nových požadavků na účetnictví státu. Na základě námi navržených postupů Vám pomůžeme odstranit problémy, které by Vás i Vaše zaměstnance obtěžovaly nad rámec běžných pracovních povinností.

Naše služby Vám poskytneme prostřednictvím:

  • odborných hromadných školení,
  • individuálně zaměřených seminářů,
  • odborných konzultací a poradenství,
  • vypracovaných interních směrnic, metodik a jiné dokumentace,
  • specifickým poradenstvím v oblasti úprav účetních softwarů.

Uvedené služby jsme připraveni podle Vašich požadavků poskytnout jak komplexně tak podle specifických oblastí. Pro maximální efektivitu celého procesu přechodu na novou legislativu Vám jednoznačně doporučujeme komplexního využití odborných pracovníků společnosti BDO Audit s.r.o.

 

Hlavní kontaktní osoby