arrow_upward

Účetnictví a účetní outsourcing

Účetnictví a účetní outsourcing

Předání vedení účetnictví odborníkům vám umožní soustředit se na vaše podnikání a na to, co děláte nejlépe, využijte nejnovější trendy digitalizace a robotizace.

Našim klientům zajišťujeme širokou paletu účetní podpory - od plně outsourcovaného řešení, přes dočasnou podporu během rušných období, až po nastavení složitých reportingů. Spolupracujeme s českými podniky i s velkými korporacemi působícími ve více zemích.

Finanční účetnictví chápeme jako nezbytný nástroj provozního řízení podniku. Jde o víc než jen o zadávání faktur do systému a stanovení výše daně z příjmů. Kvalitní a včasné finanční účetnictví a smysluplné reporty a analýzy jsou předpokladem pro správná, rychlá rozhodnutí každého vlastníka či manažera společnosti.

Naše služby jsou vždy přizpůsobeny potřebám každého klienta, samozřejmostí je tedy využití účetního programu dle vaší preference, vždy však s ohledem specifické potřeby, požadavky, obor činnosti a možnosti napojení (datové importy, exporty) na stávající systémy.

Naše outsourcingové řešení, BDO Gate, které je uloženo na zabezpečeném Cloudu, vám umožní věnovat více času hlavním podnikatelským aktivitám a méně času administrativě spojené s firemním účetnictvím. Schvalujte přijaté faktury, ukládejte a archivujte doklady a skeny, sledujte výkonnost a ziskovost vaší firmy: to vše na jednom místě a pro vás dostupné kdykoliv - z kanceláře, tabletu nebo z mobilu.

 

KOMPLEXNÍ SLUŽBA NA KLÍČ
  • Postaráme se o vaše účetnictví se vším všudy
  • Běžné provozní záležitosti jako vzdělávání, dovolené, pracovní neschopnosti, mateřské a potřebná zastupitelnost účetních nebo personální změny řešíme my
  • Vy se můžete soustředit na svůj primární byznys

Hlavní kontaktní osoby