Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie a jak je odstranit naleznete v PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ ÚDAJŮ.

Legal

Podpoříme Vás ve všech důležitých podnikatelských rozhodnutích. Náš zkušený tým právních poradců, s kancelářemi v Praze a Brně, pokrývá všechny oblasti práva související s podnikáním.

Víme, jak důležité je dostat jasnou odbornou radu z jednoho zdroje, proto jsme součástí BDO v České republice. Obzvláště ve složitých obchodních záležitostech s právními a daňovými důsledky můžete těžit z komplexity našich služeb i síly celé sítě BDO, která dnes pokrývá 167 zemí.

Služby

Spolehlivý partner ve všech fázích Vašeho podnikání

Každá právní forma podnikání má své zásady a náležitosti. Každé obchodní rozhodnutí má své právní důsledky. Každý spor musí dojít k nějakému řešení. Právo Vás a Vaši společnost provází na denní bázi, my se postaráme o to, abyste se mohli v klidu soustředit jen na podnikání.

Naše spektrum služeb je koncipováno tak, aby pokrývalo všechny oblasti práva a životního cyklu korporací. Naší snahou je interdisciplinární podpora klientů s cílem připravit pro Vás individuální a na míru šitá řešení. Mezi naše klienty patří menší podniky, středně velké firmy, i velké kotované společnosti, české i mezinárodní korporace.

Aktuálně v BDO

Události
  • 23. 11. 2021 - Plzeň; 24. 11. 2021 - Domažlice; 26. 11. 2021 - Brno; 29. 11. 2021 - České Budějovice; 30. 11. 2021 - Praha  | Plzeň, Domažlice, Brno, České Budějovice, Praha

    Novinky ve mzdách v roce 2022, homeoffice a...

    Stejně tak, jako v předcházejících letech jsme pro vás i letos připravili seminář...

Zobrazit vše