Legal

Podpoříme Vás ve všech důležitých podnikatelských rozhodnutích. Náš zkušený tým právních poradců, s kancelářemi v Praze a Brně, pokrývá všechny oblasti práva související s podnikáním.

Víme, jak důležité je dostat jasnou odbornou radu z jednoho zdroje, proto jsme součástí BDO v České republice. Obzvláště ve složitých obchodních záležitostech s právními a daňovými důsledky můžete těžit z komplexity našich služeb i síly celé sítě BDO, která dnes pokrývá 167 zemí.

Služby

Spolehlivý partner ve všech fázích Vašeho podnikání

Každá právní forma podnikání má své zásady a náležitosti. Každé obchodní rozhodnutí má své právní důsledky. Každý spor musí dojít k nějakému řešení. Právo Vás a Vaši společnost provází na denní bázi, my se postaráme o to, abyste se mohli v klidu soustředit jen na podnikání.

Naše spektrum služeb je koncipováno tak, aby pokrývalo všechny oblasti práva a životního cyklu korporací. Naší snahou je interdisciplinární podpora klientů s cílem připravit pro Vás individuální a na míru šitá řešení. Mezi naše klienty patří menší podniky, středně velké firmy, i velké kotované společnosti, české i mezinárodní korporace.

Aktuálně v BDO
Události
  • 27.11. - Plzeň, 28.11. - Brno, 29.11. - Praha, 5.12. - Domažlice, 6. 12. - Domažlice | Praha, Brno, Plzeň, Domažlice, České Budějovice, Česká republika

    Zkušenosti s daněmi 2023 a novinky na rok 2024

    Zveme vás na odborný seminář zaměřený na praktické zkušenosti s daněmi z roku 2023...

Zobrazit vše