Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie a jak je odstranit naleznete v PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ ÚDAJŮ.
  • Praha - Chodov

Praha - Chodov

Příjezd zcentra Prahy: 

Z centra Prahy jeďte po ulici 5. května. Jeďte výjezdem na Chodov/Nákupní zóna. Na světelné křižovatce se vydejte vlevo, směr Kunratice/H. Roztyly. Z kruhového objezdu vyjeďte 3. výjezdem na Roztylská. Po 600m na světelné křižovatce odbočte doleva do ulice  V Parku. Následně odbočte doprava (ulice V Parku). Cíl se nachází vpravo.

Příjezd z Brna: 

Cestou z Brna jeďte po dálnici D1. Jeďte po D1/E65 na Chilská - z D1/E65 jeďte na sjezd 2A. Vyjeďte výjezdem 2A na Praha-Šeberov. Zařaďte se na Chilská. Po 210 m se držte vpravo a pokračujte dále směrem Na Jelenách. Po 550 m z kruhového objezdu vyjeďte 1. výjezdem na Roztylská. Odbočte doprava do ulice V Parku. Po 230 m odbočte doleva (ulice V Parku). Cíl se nachází vlevo.

V garážích prosím nevyzvedávejte parkovací lístek! Zvoňte na recepci a požádejte o zvednutí závory, případně klaksonem přivolejte zaměstnance garáží a požádejte jej o zvednutí závory jako návštěva BDO Audit. Parkovací stání BDO Audit se nachází v -2.NP. Parkovací stání pro návštěvy je vyhrazeno na stáních č. 54. – 56.

Centrální recepce budovy se nachází v přízemí budovy. Na recepci po Vás bude vyžadován občanský průkaz pro zapsání návštěvy. Recepční Vás poté dále nasměruje do našich kanceláří ve 3. patře.  

Příjezd městskou hromadnou dopravou:

Jeďte metrem linkou C do stanice Chodov. Vyjděte schody z metra a dejte se doprava. Ve vestibulu vyjděte ven po prvních schodech po levé straně. Následně pokračujte rovně směrem k přechodu, kde dojdete k ulici V Parku. Budova se nachází po levé straně, je označena číslem 12.

Centrální recepce budovy se nachází v přízemí budovy. Na recepci po Vás bude vyžadován občanský průkaz pro zapsání návštěvy. Recepční Vás poté dále nasměruje do našich kanceláří ve 3. patře. 

Praha - Chodov
V Parku 2316/12
148 00  Praha
+420 241 046 111
Zobrazit mapuKontaktujte nás