Daňové poradenství pro právnické osoby

Daňové poradenství pro právnické osoby

Přeneste Vaši zákonnou povinnost na naše daňové odborníky a zbavte se zbytečné administrativní zátěže. Radíme mnoha českým i mezinárodními společnostem. Náš tým má hluboké znalosti a zkušenosti z různých odvětví a dokážeme tak obratem reagovat na Vaše potřeby.

Obecně daňové poradenství a konzultace

Poskytujeme odborné daňové poradenství tak, aby v co největším rozsahu odpovídalo situaci Vaší společnosti. Navíc považujeme za zásadní zvážit a popsat daňové dopady všech zamýšlených obchodních strategií. Naším cílem je v úzké spolupráci s Vámi minimalizovat daňovou zátěž Vaší společnosti a zamezit případným problémům dříve, než se budou moci projevit.

Přiznání k dani z příjmu

Příprava daňového přiznání umožňuje využít velké množství legálních možností úspor, které nesmí být opomenuty. Příprava daňového přiznání vyžaduje velkou spolehlivost podkladových systémů, jednotlivých záznamů a i procesů sestavení přiznání. Spolupráce s námi Vám přinese ověření, zda podkladové materiály zmíněné předpoklady splňují, čímž se vyhnete případným sankcím nebo nadměrné pracnosti pro uvedení materiálu do souladu se zákonnými požadavky. Pomůžeme Vám splnit všechny zákonné požadavky a sestavíme a podáme za Vás přesné daňové přiznání a současně s Vámi budeme řešit jeho dlouhodobou optimalizaci.

Hlavní kontaktní osoby