Usilujeme o to, abyste legálními způsoby dosáhli optimální daňové zátěže. Jsme připraveni využít své odborné znalosti a zkušenosti a převzít starosti o oblast daní na nejvyšší profesionální úrovni tak, abyste se mohli věnovat svému primárnímu podnikání.

Daňové důsledky vašich obchodních i osobních rozhodnutí vás mohou ovlivnit nejenom dnes, ale také v budoucnosti. Daňoví odborníci BDO jsou připraveni vás podpořit - od standardního podání daňového přiznání až po komplexní strukturování mezinárodních transakcí.

Naším cílem je pomoci vám vyhnout se úskalím souvisejícím se složitostí daňových regulací a zároveň získat maximální užitek v souladu s platnou regulací z výhod, které daňové předpisy nabízejí. Poradíme vám, jak nejlépe strategicky strukturovat podnikání, stejně jako nastavit vaše osobní daňové transakce.

To je úkolem našeho týmu daňových poradců, účetních specialistů, auditorů a dalších odborníků s různými specializacemi, kteří působí v pobočkách Praha, Brno, Plzeň, Domažlice, České Budějovice a Jindřichův Hradec, odkud pomáhají klientům v celé České republice.

Aktuálně v BDO
Události
 • 22.11.2022 | Praha 1 - Nové Město, Česká republika

  Převodní ceny aktuálně

  Dovolujeme si vás pozvat na seminář, který pro vás připravili odborníci z BDO ve...

 • 29.11. - Plzeň, 30.11. - Brno, 1.12. - Praha, 2.12. - Domažlice, 5.12. - Tábor, 6.12. - České Budějovice | Brno, Plzeň, Domažlice, Praha, Tábor, České Budějovice

  Zkušenosti s daněmi 2022 a novinky na rok 2023

  Tak, jako každý rok, i letos jsme pro vás připravili daňový seminář, jehož cílem...

 • 9.12. - Praha a online, 12.12. - Brno | Brno, Praha

  Účetní uzávěrka roku 2022 a novinky pro rok 2023

  Připravili jsme pro vás tradiční seminář, jehož cílem je poskytnout Vám výklad...

Zobrazit vše