Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie a jak je odstranit naleznete v PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ ÚDAJŮ.
  • Daně

Naším cílem je, abyste využili všech legálních možností profesionální optimalizace na nejvyšší úrovni, neměli obavu z rizik a my jsme převzali vaše starosti o oblast daní.

Téměř všechny Vaše aktivity mají dopad na Vaše daňové zatížení. Daňové důsledky Vašich obchodních i osobních rozhodnutí Vás mohou ovlivnit nejenom dnes, ale také v budoucnosti. Daňoví odborníci BDO jsou připraveni Vás podpořit - od standardního podání daňového přiznání až po komplexní strukturování mezinárodních transakcí.

Naším cílem je pomoct Vám vyhnout se úskalím souvisejícím se složitostí daňových regulací a zároveň získat maximální užitek v souladu s platnou regulací z výhod, které daňové předpisy nabízejí. Poradíme Vám, jak nejlépe strategicky strukturovat podnikání, stejně jako nastavit Vaše osobní daňové transakce.

To je úkolem našeho týmu 36 daňových poradců, 32 auditorů a dalších odborníků s různými specializacemi.