Usilujeme o to, abyste legálními způsoby dosáhli optimální daňové zátěže. Jsme připraveni využít své odborné znalosti a zkušenosti a převzít starosti o oblast daní na nejvyšší profesionální úrovni tak, abyste se mohli věnovat svému primárnímu podnikání.

Daňové důsledky vašich obchodních i osobních rozhodnutí vás mohou ovlivnit nejenom dnes, ale také v budoucnosti. Daňoví odborníci BDO jsou připraveni vás podpořit - od standardního podání daňového přiznání až po komplexní strukturování mezinárodních transakcí.

Naším cílem je pomoci vám vyhnout se úskalím souvisejícím se složitostí daňových regulací a zároveň získat maximální užitek v souladu s platnou regulací z výhod, které daňové předpisy nabízejí. Poradíme vám, jak nejlépe strategicky strukturovat podnikání, stejně jako nastavit vaše osobní daňové transakce.

To je úkolem našeho týmu daňových poradců, účetních specialistů, auditorů a dalších odborníků s různými specializacemi, kteří působí v pobočkách Praha, Brno, Plzeň, Domažlice, České Budějovice a Jindřichův Hradec, odkud pomáhají klientům v celé České republice.