Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie a jak je odstranit naleznete v PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ ÚDAJŮ.

Poradenství v oblasti nemovitostí

Nemovitosti a stavebnictví jsou považovány za jeden z důležitých ukazatelů ekonomiky. Výstavba bytů v posledních letech výrazně ožila a pozorujeme snahu o modernizaci průmyslových, komerčních a administrativních budov, zejména ve formě tzv. „chytrých“ budov.

Náš specializovaný tým má bohaté zkušenosti v oblasti daně z příjmů, zejména pokud se jedná o strukturování úrokového nákladu z financování a daňové uznatelnosti při prodeji majetku nebo daňové uznatelnosti během trvání transakce s nemovitostmi. Vaše transakce budeme strukturovat tak, aby byla nárokována maximální výše DPH na vstupu a byly zmírněny negativní daňové důsledky zejména při ukončení nájemní smlouvy.

Pracujeme jak s firmami řízenými přímo vlastníky, tak i s velkými mezinárodními společnostmi, včetně hlavních dodavatelů, investorů do nemovitostí, developerů, realitních poradců, stavebních a demoličních firem. Náš odborný tým má rozsáhlé zkušenosti a znalosti v oboru a služby, které poskytujeme, přinášejí klientům skutečnou hodnotu.