Daňové poradenství pro fyzické osoby a vlastníky firem

Daňové poradenství pro fyzické osoby a vlastníky firem

Náš specializovaný tým poskytuje poradenství širokému okruhu klientů, včetně významných rodin, podnikatelů, poradců v oblasti private equity a hedgeových fondů, včetně českých nerezidentů či jednotlivců z oblasti sportu a showbusinessu. 

Chceme být Vaším jediným místem pro poradenství ve všech aspektech plánování osobních daní. Našim klientům pravidelně radíme s: 

  • daňově efektivním strukturováním podniků včetně zohlednění zisku, ochrany dědické daně a snižování daně z kapitálových výnosů; 
  • strukturováním rodinného bohatství pomocí svěřenských fondů, podnikových či holdingových struktur; 
  • strukturováním pro zájmy soukromého kapitálu; 
  • manželským daňovým plánováním; 
  • daňovým vyšetřováním a spory, včetně jednání s finančními úřady; 
  • komplexní přípravou a podáním přiznání k dani z příjmů jak fyzických, tak právnických osob; 
  • správou majetku včetně důchodového a daňově efektivního investování. 

Poradenství pro soukromé osoby

Ať jste bohatým podnikatelem, rentiérem či úspěšným umělcem, často řešíte, jakým způsobem se vypořádat se zdaněním příjmů za zahraničí, jak finančně zajistit své nejbližší a přesunout k nim větší částky bez významného zdanění, jak zajistit bezproblémový chod firem po svém úmrtí nebo pouze po odchodu do důchodu.

Náš specializovaný tým poskytuje poradenství širokému okruhu klientů, včetně významných rodin, podnikatelů, poradců v oblasti private equity a hedgeových fondů, včetně českých nerezidentů či jednotlivců z oblasti sportu a showbusinessu.

 

Opční plány a ochrana majetku vlastníka

Chcete ochránit Váš majetek, jak v období růstu, tak v dobách krize a mít možnost v klidu se soustředit na podnikání? Přemýšlíte, jak ocenit zaměstnance a zda je motivovat formou majetkové účasti na firmě?

Chceme být Vaším jediným místem pro poradenství ve všech aspektech plánování osobních daní. Našim klientům pravidelně radíme například s daňově efektivním strukturováním podniků včetně zohlednění zisku, ochrany dědické daně a snižování daně z kapitálových výnosů, strukturováním rodinného bohatství pomocí svěřenských fondů, podnikových či holdingových struktur nebo správou majetku včetně důchodového a daňově efektivního investování.

 

Hlavní kontaktní osoby