Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie a jak je odstranit naleznete v PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ ÚDAJŮ.

Mezinárodní zdanění a daňové struktury

Správné daňové nastavení Vaší firmy či skupiny je zásadní pro efektivní fungování. Vaše společnost dosahuje stabilního obratu a za dobu působení na českém trhu vykazujete nerozdělené zisky minulých let, jejichž výplatu z důvodu daňového zatížení odkládáte. V důsledku zvyšující se regulace máte špatně či rizikově nastavenou daňovou strukturu a potřebujete ji změnit.

Máte i pobočky v zahraničí a již těžko stíháte sledovat finanční toky mezi jednotlivými firmami nebo jaké daňové povinnosti se Vás týkají. Ať už podnikáte na lokální či mezinárodní úrovni, to, co právě teď potřebujete, je mít správně, efektivně a bezpečně nastavenou firemní strukturu.

Správně nastavená daňová struktura je velmi důležitá a může mít zásadní vliv jak na Vaše budoucí obchodní plány, tak na Vaše daňové povinnosti. Máme zkušenosti s desítkami projektů zahraničních expanzí, přeshraničních fúzí, strukturování rodinných mezinárodních holdingů a dalších transakcí. Sestavovali jsme řadu možností pro klienty z řad fyzických osob i firem. Naši odborníci v ČR i zahraničí jsou Vám k dispozici i po ukončení projektu. Nabytá znalost Vaší firmy a zkušenosti nám pak při dalších službách umožní podávat Vám relevantní návrhy na zlepšení.