Vysílání pracovníků

Vysílání pracovníků

Vysílání klíčových specialistů do poboček firem ve světě je dnes každodenní otázkou většiny firem. Evropská studie BDO z roku 2020 potvrdila, že pracovníci a budoucí talenty jsou, podle oslovených lídrů firem, jedním ze základních pilířů růstu v následujících letech. Náš tým se zaměřuje na související problémy, kterým dnes zaměstnavatelé a ostatní instituce vysílající své zaměstnance čelí, a poskytuje rychlé, přesné a praktické rady. Podpoříme Vás i Vaše pracovníky v celé řadě otázek, od daně z příjmů fyzických osob, přes nastavení efektivní struktury odměňování, zastupování před daňovými a dalšími orgány státní správy, až po samotné zpracování mezd.

 

Vysílání z ČR do zahraničí

Pracovní vyslání do ciziny je dnes běžnou součástí práce. Před odjezdem je nejprve třeba vyhodnotit vhodný právní nástroj mezi danými subjekty, mezi kterými bude vyslání realizováno (většinou česká a zahraniční právnická osoba). Toto má dopad na celkové náklady a rizika spojená s vysláním. Dále je důležité zjistit základní informace k oblastem daní, sociálního a zdravotního pojištění a náležitostem pracovního pobytu jako takového. Díky silnému zastoupení sítě BDO ve světě, můžeme čerpat ze znalostí našich kolegů ve 162 zemích. Náš přístup spočívá v podpoře Vašeho podnikání i v podpoře Vašeho vyslaného zaměstnance. Vy přitom máte jistotu kvalitních služeb a jedné kontaktní osoby, kdy v případě Vašeho požadavku kompletně celou záležitost pro Vás zařídíme.

Zaměstnávání cizinců v ČR

 Přesun ze zahraničí s sebou přináší různé problémy a povinnosti jak v oblasti zdanění fyzických osob, tak v oblasti osob právnických. Pomůžeme Vám zorientovat se v českém daňovém systému, najít daňově efektivní řešení pro Vás a Vaši rodinu a pomůžeme Vám s veškerými povinnostmi vůči příslušným českým úřadům.

 

Hlavní kontaktní osoby