Digitalizace ve financích

Digitalizace ve financích

Seminář
22 března 2022 - CUT

V Parku 12148 00, Praha, Česká republika
placeBDO.LiveSite.GetDirections

Termín školení: 22. března 2022

Čas konání: 9:00 – 10:30

Forma školení: online/prezenčně

Místo konání: Microsoft Teams a BDO Consulting s.r.o., V Parku 12, Praha 11, 148 00

 

Srdečně vás zveme na seminář, kde vám představíme možnosti automatizace a digitalizace v oblasti finančních procesů ve společnostech. Představíme vám příklady využití automatizace v praxi a procesy, jak může robot v kanceláři pomoct.

Seznámíme vás s digitalizací podnikových procesů a technologií RPA (Robot Process Automation) nebo-li softwarovými roboty či virtuálními asistenty. Nové technologie postupně mění způsob chápání kancelářské práce a uvolňují zdroje, které potřebujete pro kvalifikovanější práci.

Na workshopu vám ukážeme, jaké činnosti lze zpracovat pomocí robotů a strojového učení. Na základě zkušeností z praxe vám ukážeme, jak využití robotizace a automatizace ovlivní zajištění zpracování ekonomických agend. Podíváme se, jaké technologie dnes pomáhají ve financích, jakou mají podobná řešení návratnost, dotkneme se i hlavních úskalí při jejich zavádění.

 

Obsah přednášky:

  • Představení možností digitalizace
  • Které nové technologie dnes pomáhají ve financích
  • Příklady využití automatizace procesů a robotiky v praxi
  • Dopad robotizace na podnikové procesy
  • Diskuze

 

Komu je školení určeno:

  • Školení je určeno pro vedoucí pracovníky: ekonomičtí a finanční ředitelé, hlavní účetní, pracovníci oddělení controllingu a reportingu, vedoucí obchodních oddělení a oddělení nákupu.

 

Přednášející:

 

Cena: Zdarma

 

Registrace: Přihlaste se k semináři prostřednictvím online formuláře kliknutím na tlačítko „registrovat“ nebo nám napište na events@bdo.cz

 

Akce proběhne v českém jazyce. Vaše dotazy k organizaci akce ráda zodpoví Alexandra Torra events@bdo.cz