arrow_upward

Kybernetická bezpečnost: aktuální trendy a výzvy

Kybernetická bezpečnost: aktuální trendy a výzvy

Seminář
14 září 2021 - CUT

V Parku 12BDO Audit s.r.o.148 00, Prague, Česká republika
placeBDO.LiveSite.GetDirections

Dynamický rozvoj, zvyšující se objem technologií v našem každodenním fungování a postupující digitalizace zvyšuje tlak na bezpečnost v online světě. Podle expertů jsou aktuálně po pandemii druhou největší hrozbou pro podnikání kybernetické útoky. Jaký je aktuální vývoj, nejpalčivější problémy a trendy budoucnosti kyberbezpečnosti u nás?

Současná doba je velkou výzvou pro každý obor a vytváří ještě větší tlak na digitální transformaci společnosti. Situace zapůsobila jako akcelerátor celého procesu digitalizace. Společnosti se stávají více závislé na IT technologiích a tak vznikají nová rizika v oblasti kybernetické bezpečnosti. Navíc se předpokládají změny v systému práce zaměstnanců, kde vyšší procento zaměstnanců bude pracovat z domova.

Přidejte se k našemu semináři a zjistěte, jak rok pandemie ovlivnil fungování společností v oblasti kyberbezpečnosti a jaké jsou výhledy na nejbližší dobu. Na školení vám představíme výsledky průzkumu situace kyberbezpečnosti ve více než 200 českých i mezinárodních společností a navrhneme vám možné řešení, jak je možné tyto hrozby minimalizovat.

 

Obsah školení:

  • Aktuální situace kyberbezpečnosti v České republice a ve světě
  • Vliv pandemie na bezpečnost sítí a dat
  • Trendy a výhledy
  • Návrhy minimalizace kyberhrozeb
  • Diskuze

 

Termín: 14. 9. 2021, 9:00 – 10:30

 

Komu je workshop určen?

Pro soukromý i státní sektor; právníky, compliance management, auditory, bezpečnostní management, IT management, pracovníky risk oddělení, ISMS specialisty, bezpečnostní konzultanty a všechny, které dané téma zajímá

 

Přednášející: Martin Hořický, Partner

 

Cena: zdarma

 

Registrace:

  • Svůj zájem o účast potvrďte vyplňením registračního formuláře pomocí tlačítka "registrovat" nebo nám napište na events@bdo.cz.