Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie a jak je odstranit naleznete v PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ ÚDAJŮ.
  • Účetnictví

Účetnictví

Vaše účetnictví v 100% kvalitě, dokonalý pořádek, vše každý den zpracováno, výsledky v pravidelném termínu, přehledně, jednoduše, informace, které potřebujete. Vy i Vaši zaměstnanci se můžete soustředit na to, co je důležité pro rozvoj Vašeho podnikání, Váš obchod, výrobu či služby, než na to, zda plníte veškeré formální předpisy.

Tým BDO Vám v této oblasti rád poskytne kompletní sortiment služeb, od základního každodenního vedení účetnictví, měsíčních reportů a přípravy roční účetní závěrky, přes mzdovou agendu, až po komplexní poradenství.

 

Proč zvolit externí vedení účetnictví?

  • Proč bych si měl nechat vyvést účetnictví pryč z firmy? To, že předáte vedení účetnictví nám, neznamená, že již nebudete mít rozhodovací pravomoci a ztratíte přehled o tom, co se ve firmě děje. Naopak, díky nabízenému řešení terminálového přístupu budete mít vše k dispozici ve Vašem počítači, stejně jako Vaši spolupracovníci pro operativní přehledy, evidenci pošty, provádění plateb, vystavování dokladů. Nastavíme Vám vše a budeme systém udržovat v souladu s nejnovějšími předpisy, dle Vašich potřeb.
  • K čemu mi bude elektronizace (skenování) faktur? Vedení všech faktur v elektronické formě Vám umožní sledovat pouze to podstatné. Zajímá Vás, kolik platíte za školení? Stačí jedno kliknutí a faktura se Vám zobrazí přímo na obrazovce počítače. Odpadá tak složité hledání v archivech a šanonech, převážení dokladů k účetní. Při elektronickém zpracování navíc nedochází k chybám způsobeným ručním zadáváním.
  • Kde jsou všechna data schovaná? Všechny soubory jsou ukládány do SQL databáze nainstalované na Vašem počítači, ta přitom současně zrcadlově komunikuje s naším SQL serverem. Ač se to může zdát složité, opak je pravdou – celý systém funguje rychle a spolehlivě.
  • Jak vím, že se k mým datům nedostane někdo jiný? Co když server shoří? Nemusíte se ničeho bát, všechna klientská data jsou vedena v zabezpečeném elektronickém systému. Daný server je navíc u nás zálohován a je tedy vysoce nepravděpodobné, že by někdy došlo k úplné ztrátě dat.
  • Kolik času mi zabere, než se naučím se systémem pracovat? Pro všechny naše klienty pořádáme úvodní školení, kde celý systém představíme a společně vyzkoušíme jeho funkčnost. Máme také připraven manuál, včetně názorných ukázek. A hlavně, máte nás kdykoli k dispozici, od účetní po daňového poradce nebo auditora. Vidíte ihned stejná data.
  • Jak moc je to finančně náročné? Systém je profesionálně nastaven, software je sdílen, není nutno hradit plnou licenci. Zpravidla jsou Vaše náklady nižší než v případě, že si vše obstaráváte sami, dostáváte však mnohem více, pracují pro Vás profesionálové se zkušenostmi z mnoha firem. Finanční výhody oceníte zejména díky úspoře Vašeho času a díky spolehlivosti a kvalitě naší práce, daňové optimalizaci.
  • Vede už někdo svoje účetnictví tímto způsobem? Rádi Vám poskytneme písemné reference našich dlouhodobých zákazníků i zákazníků, kteří na náš systém přešli v nedávné době. Jejich reakce je jednoznačná. V dnešní době není možné mít na vše vlastní personál a vybavení.
  • Jaké jsou výhody oproti vlastní účetní? Vaše účetnictví je vedeno nezávisle na Vašich zaměstnancích. Tím máte zajištěnu nezávislou kontrolu a předcházení možným podvodům.